Naukowy.pl

Na początek => Na każdy temat => Wątek zaczęty przez: olenka w Maj 21, 2020, 02:17:19 pm

Tytuł: Dbanie o zdrowie
Wiadomość wysłana przez: olenka w Maj 21, 2020, 02:17:19 pm
Dla każdego z nas nasze zdrowie powinno być najważniejsze. Mamy teraz trudniejsze czasy i warto jest zadbać o to by zostać w domu i mieć jak najmniejsze kontakty z ludźmi. Lepiej jest załatwić receptę przez https://zdalnaprzychodnia.pl/recepta-online , niż latać po lekarzach i przychodniach.

Tytuł: Odp: Dbanie o zdrowie
Wiadomość wysłana przez: pysia2 w Maj 25, 2020, 01:42:16 pm
Zbliżają się gorące miesiące, powinniśmy pamiętać o tym żeby dbając o wzrok nosić okulary przeciwsłoneczne. To nie tylko element stroju a realna ochrona, pamiętajcie. Na https://www.twojesoczewki.com/104-okulary-przeciwsloneczne-ray-ban mają świetne modele Ray Ban, okulary dla całej rodziny. Polecam się zapoznać z ofertą. Na pewno znajdziecie coś dla siebie.
Tytuł: Odp: Dbanie o zdrowie
Wiadomość wysłana przez: schwarzowa w Maj 26, 2020, 09:37:45 pm
Moim zdaniem kluczem do tego, aby zadbać o własne zdrowie, jest zdrowe odżywianie się. Ja w zdrową żywność zaopatruję się przez internet, gdzie wcale nie jest ona droga. Takie zakupy robię na przykład w sklepie internetowym https://jawo2008.pl/ (https://jawo2008.pl/). Polecam i Wam się tam rozejrzeć :)
Tytuł: Odp: Dbanie o zdrowie
Wiadomość wysłana przez: kogutka w Maj 28, 2020, 11:17:29 am
Niestety chrapanie należy do tych przypadłości, które prawdopodobnie zostaną z nami już na zawsze. Możemy jednak stłumić jego nasilenie lub całkowicie pozbyć się towarzyszących mu objawów, niestety wymaga to systematycznego stosowania ziół zapobiegających chrapaniu. Na stronie http://sposobynachrapanie.pl/naturalne-ziola-czy-sa-skuteczne-i-bezpieczne/ dowiecie się, jakie to są zioła.
Tytuł: Odp: Dbanie o zdrowie
Wiadomość wysłana przez: krysencja w Czerwiec 13, 2020, 05:05:03 pm
Postanowiłam zacząć suplementować kwasy omega, tranu nie lubię,ale znalazłam dobry suplement roślinny, estrovita immuno. Ma olej z wiesiołka, czarnuszki, które fajnie wpływaja na odporność.
Tytuł: Odp: Dbanie o zdrowie
Wiadomość wysłana przez: Sweethearh w Czerwiec 26, 2020, 10:16:36 pm
Dla zdrowia jest również istotna zdrowa dieta. A dzisiaj w tym natłoku obowiązków trudno jest czasami właściwie zadbać o siebie. Na szczęście dieta pudełkowa może wszystko rozwiązać. Możemy wybrać model diety pudełkowej do swoich potrzeb, przykładowo taki https://dietly.pl/dieta-pudelkowa/wegetarianska-z-ryba i zadbać o siebie najlepiej jak to jest możliwe. Warto o tym pomyśleć.