Naukowy.pl

Na początek => Na każdy temat => Wątek zaczęty przez: ulatula003 w Sierpień 30, 2018, 04:16:57 pm

Tytuł: Czyste wnętrze non stop ?
Wiadomość wysłana przez: ulatula003 w Sierpień 30, 2018, 04:16:57 pm
Nie każdy z Nas ma odpowiednio dużo czasu by utrzymywać należyty porządek w miejscu zamieszkania, dlatego ja osobiście pomyślałem nad czymś takim jak sprzątanie domów kraków (http://mobile-wash.pl). Czy może ktoś korzystał ? I jest w stanie szepnąć słówko o sprzątaniu ? Jak wrażenia ?
Tytuł: Odp: Czyste wnętrze non stop ?
Wiadomość wysłana przez: Ailis w Wrzesień 13, 2018, 10:27:19 am
Nie lepiej samemu posprzątać? Uważam, że można samemu posprzątać i wystarczy kupić do tego dobre akcesoria, jak również środki. A teraz w dodatku można znaleźć takie ciekawe sprawdzone sposoby i porady na stronie https://aniaradzi.pl/porady/utrzymanie-czystosci-_c/ . Myślę, że z całą pewnością może się przydać taki poradnik wielu osobom, jeśli nie wiedzą jak sobie poradzić z tłustymi plamami na ścianie, albo przypaloną płytą ceramiczną.
Tytuł: Odp: Czyste wnętrze non stop ?
Wiadomość wysłana przez: schwarzowa w Grudzień 14, 2018, 09:03:47 am
Ja raczej wolę sama posprzątać sobie w domu, chyba nie miałabym zaufania do takich firm sprzątających ;) Jeśli ma się dobrej jakości detergenty i akcesoria do sprzątania, to naprawdę nie jest to trudne. Ja na przykład bardzo sobie chwalę mopy francuskiej firmy ROZENBAL, które zamawiam zawsze w sklepie https://www.emop.pl/ (https://www.emop.pl/) - wygodnie i bez wychodzenia z domu. Jak widać nie kosztują wcale dużo, a umycie podłogi z nimi to pestka :)
Tytuł: Odp: Czyste wnętrze non stop ?
Wiadomość wysłana przez: kogutka w Czerwiec 02, 2019, 05:06:56 pm
Mnie ciekawi, czy ktoś z was miał już okazję korzystać z usług firmy https://profesjonalneozonowanie.pl/uslugi/czyszczenie-po-pozarze/ ? Dokładnie mam tutaj na myśli usługi czyszczenia pomieszczeń po pożarze, w szczególności jeśli chodzi o usuwanie nieprzyjemnych zapachów spalenizny z pogorzeliska. Byłabym bardzo wdzięczna za wasze opinie w tym temacie.
Tytuł: Odp: Czyste wnętrze non stop ?
Wiadomość wysłana przez: http://forum.naukowy.pl/n w Grudzień 16, 2020, 04:55:15 pm
Jak chcesz mieć czyste wnętrza cały czas to jednak musisz sprzątać bez przerwy, tutaj https://www.leifheitsklep.pl/pl-pl/sprzatanie-na-mokro/4674 masz mopy które będą w tym skuteczne, każdą powierzchnię potrafią doczyścić. Wybór duży, sklep ma dobre ceny a producent ten duże doświadczenie na rynku.