Naukowy.pl

Na początek => Na każdy temat => Wątek zaczęty przez: kasandraa w Styczeń 29, 2016, 12:15:08 am

Tytuł: Biznes "skazany" na sukces
Wiadomość wysłana przez: kasandraa w Styczeń 29, 2016, 12:15:08 am
Jeśli ktoś marzy o dochodowym biznesie, polecam poradnik: http://augustow24.pl/info/rozwijaj-biznes-by-osiagnac-sukces.14382.html Może komuś się przyda :)
Tytuł: Odp: Biznes "skazany" na sukces
Wiadomość wysłana przez: gloryjka w Sierpień 11, 2016, 11:07:20 am
Ja ostatnio coraz bardziej wierzę w to, że kluczem do biznesu jest organizacja i oszczędność w odpowiednich miejscach, zamiast na całości. Na przykład, kupno droższej drukarki laserowej, która jest znana z wytrzymałości a kupno taniej kserokopiarki do której wciąż będziemy wzywać czy to serwis jak http://fixandprint.pl/uslugi/serwis-drukarek/ czy po pewnym czasie i nową drukarkę kupić. No i kadra- nie zatrudnianie znajomego znajomej tylko ludzi z pasją do działania, którzy wniosą coś od siebie..
Tytuł: Odp: Biznes "skazany" na sukces
Wiadomość wysłana przez: lernen45 w Październik 22, 2017, 01:35:40 pm
We własnym biznesie bardzo ważna jest rozwaga w podejmowaniu decyzji, tym bardziej tych finansowych. Zdecydowanie łatwiej jest skorzystać na przykład z chwilówki przez internet (https://www.credy24.pl/chwilowki/) szczególnie jeśli potrzebujemy szybkiej dźwigni finansowej i mamy pewność co do przyszłych dochodów przynajmniej w jakimś stopniu. Bardzo ważne w biznesie jest też podejmowanie ryzyka. Prawda jest taka, że nikt nie da nam gwarancji, że dany pomysł wypali, ale jest to też doskonała motywacja, by to sprawdzać.
Tytuł: Odp: Biznes "skazany" na sukces
Wiadomość wysłana przez: kogutka w Październik 23, 2017, 05:01:45 pm
Mnie bardzo ciekawi temat związany z kolokacją serwerów, jednakże nigdzie takowego nie znalazłam. A dobrze byłoby trochę porozmawiać na ten temat. Wiele firm  ponosi spore koszty związane z utrzymaniem i ciągłym rozwojem IT w swojej organizacji. Mimo to nie jest w stanie zapewnić odpowiednich standardów bezpieczeństwa. Bardzo mnie to intryguje, dlatego znalazłam firmę IQ a raczej ich ofertę https://www.iq.pl/oferta/kolokacja-serwerow/ która jest bardzo rzetelnie opracowana. Znacie ją, polecacie? Co sądzicie o tym temacie?
Tytuł: Odp: Biznes "skazany" na sukces
Wiadomość wysłana przez: WioLka34 w Październik 24, 2017, 06:37:50 pm
Uważam, że prowadzenie własnego biznesu charakteryzuje się dużą odwagą i daje mnóstwo satysfakcji. Zanim jednak osiągnie sie sukces trzeba w to włożyć wiele pracy i wysiłku. Przede wszystkim trzeba wszystko ogarnąć od strony prawnej i formalnej. Na przykład w przypadku niektórych działalności może być wymagany taki sprzęt jak na przykład kasa fiskalna - http://fiskalline.pl/pl/c/Kasy-Fiskalne/1 (http://fiskalline.pl/pl/c/Kasy-Fiskalne/1), o której nie wolno zapomnieć jeśli nie chce sie płacić grzywny :) Do tego każdy biznes trzeba odpowiednio rozkręcić żeby zdobyć klientów :)
Tytuł: Odp: Biznes "skazany" na sukces
Wiadomość wysłana przez: kogutka w Listopad 15, 2017, 10:17:38 pm
Natomiast ja uważam, że niezwykle ważne są kontakty biznesowe. Krótko i na temat, nic więcej nie trzeba tłumaczyć. Natomiast gdyby ktoś nie wiedział od której strony się za to zabrać, to polecam https://www.nebo.solutions/ - uzyskacie je tam za darmo.
Tytuł: Odp: Biznes "skazany" na sukces
Wiadomość wysłana przez: schwarzowa w Luty 27, 2018, 10:55:21 am
Żeby odnieść sukces w biznesie na pewno liczy się dobry pomysł. Ale to nie wszystko, po założeniu ciekawej firmy nie można osiąść na laurach, tylko należy cały czas dbać o jej rozwój. Może w tym pomóc optymalizacja procesów w firmie http://www.primesoft.pl/pl/optymalizacja-procesow (http://www.primesoft.pl/pl/optymalizacja-procesow), która pozwoli na ograniczenie strat, zwiększenie zysków i sprawniejsze funkcjonowanie całego przedsiębiorstwa.
Tytuł: Odp: Biznes "skazany" na sukces
Wiadomość wysłana przez: http://forum.naukowy.pl/n w Marzec 20, 2018, 01:13:25 pm
Według mnie biznesem skazanym na sukces jest prowadzenie sklepu internetowego. Przecież tyle ludzi robi teraz zakupy w sieci, że czasem naprawdę brakuje już sklepów. Ja uwielbiam usiąść wygodnie i zamawiać to, co potrzebuję. Moja znajoma również zastanawia się nad założeniem swojego sklepu i ja poleciłem jej platformę Magento, bo ostatnio czytałem o tym artykuł. A ona odkryła, że można stworzyć integrację tej płatności z systemem Cashbill na stronie https://www.cashbill.pl/integracja/integracja-platnosci-online-magento
Tytuł: Odp: Biznes "skazany" na sukces
Wiadomość wysłana przez: ulatula003 w Marzec 20, 2018, 02:25:23 pm
Ja mogę polecić http://akumulatornia.pl/nauka/ (http://akumulatornia.pl/nauka/)
Tytuł: Odp: Biznes "skazany" na sukces
Wiadomość wysłana przez: Ailis w Marzec 20, 2018, 02:28:15 pm
Każdy biznes jest dochodowy, tylko wystarczy mieć pojęcie i wiedzę. Ja sama zamierzam otworzyć własny biznes jednoosobowy, bo planuję zakład krawiecki. Wiem że akurat w mojej miejscowości nie ma i pewnie był by popyt na szycie ubrań na miarę. A że jestem z zawodu krawcową więc klientów bym miała. Lokal już znalazłam, sklep z tkaninami też bo tu maja spory wybór http://www.stilex.pl/lezajsk.html tylko czas zacząć wszystko załatwiać.
Tytuł: Odp: Biznes "skazany" na sukces
Wiadomość wysłana przez: paweuu w Marzec 20, 2018, 03:35:49 pm
Obawiam sie, ze nie ma takiego...
Tytuł: Odp: Biznes "skazany" na sukces
Wiadomość wysłana przez: ulatula003 w Marzec 21, 2018, 03:52:37 pm
Jest takich wiele wystarczy mieć pomysł   8) 8)

Ja polecam klimatyzacja białystok (http://www.awentil.pl) i
klimatyzacja warszawa (http://www.awentil.pl)
a z innej beczki adwokat rozwód bielsko (https://www.adwokat-szymkowiak.pl/specjalizacje.html) czy pomoc prawna bielsko (https://www.adwokat-szymkowiak.pl/specjalizacje.html)  :)


Tytuł: Odp: Biznes "skazany" na sukces
Wiadomość wysłana przez: schabowy083 w Kwiecień 08, 2018, 12:34:01 pm
Dla mnie super pomysłem jest idea ruah (http://www.ruah.eu),
przytulanki świętych (http://www.ruah.eu) to coś nowego na naszym rynku, a taka
przytulanka handmade (http://www.ruah.eu) jest świetnie wykonana i przyda się dziecku na lata :)
No i dla osób które chcą jakiś wartościowy prezent dla dziecka (http://www.ruah.eu) to super rzecz :)
przytulanka św. rita (http://www.ruah.eu)
przytulanka św. franciszek (http://www.ruah.eu)
przytulanka jan paweł II (http://www.ruah.eu)

A z innej beczki to dobrym pomysłem jest metaloplastyka bielsko (http://www.bramy-kute-bielsko.pl) i kowalstwo artystyczne bielsko (http://www.bramy-kute-bielsko.pl) bo każdy chce mieć teraz fajne, oryginalne ogrodzenie robione na zamówienie :) Dlatego dobrze jest wybrać bramy kute bielsko (http://www.bramy-kute-bielsko.pl) bo zrobią co tylko chcesz, np. bramki kute bielsko (http://www.bramy-kute-bielsko.pl/furtki-bramki)
brama przesuwna bielsko (http://www.bramy-kute-bielsko.pl/bramy-przesuwne-skrzydlowe)
brama przesuwna skrzydłowa bielsko (http://www.bramy-kute-bielsko.pl/bramy-przesuwne-skrzydlowe)
brama skrzydłowa bielsko (http://www.bramy-kute-bielsko.pl/bramy-skrzydlowe)
automatyka bram bielsko (http://www.bramy-kute-bielsko.pl/automatyka-bram)
grill bielsko (http://www.bramy-kute-bielsko.pl/grille)

Tytuł: Odp: Biznes "skazany" na sukces
Wiadomość wysłana przez: ulatula003 w Kwiecień 10, 2018, 03:06:09 pm
Zainwestuj w klimatyzacja białystok (http://www.awentil.pl)
serwis klimatyzacji białystok (http://www.awentil.pl)
sprzedaż klimatyzatorów białystok (http://awentil.pl/klimatyzacja-sprzedaz-klimatyzatorow/)
instalacja klimatyzacji białystok (http://awentil.pl/montaz-klimatyzacji/)
montaż klimatyzacji białystok (http://awentil.pl/montaz-klimatyzacji/)
Tytuł: Odp: Biznes "skazany" na sukces
Wiadomość wysłana przez: Devil93 w Kwiecień 19, 2018, 05:12:19 pm
Mam pomysł, co może być biznesem skazanym na sukces. Nawet dwa, ale pozwolicie, że jeden Wam zdradzę, a drugi zachowam dla siebie. ;) . Z całą pewnością wynajem nieruchomości ,w tym magazynów, jest interesem opłacalnym . Warto wybudować sobie kilka hal w różnych miejscach w mieście, na przykład z takiej http://depenbrock.pl/oferta stali i potem je wynajmować. Nawet jeśli postoją trochę, to i tak ktoś je w końcu podejmie, płacąc nam co miesiąc niezłą sumkę.
Tytuł: Odp: Biznes "skazany" na sukces
Wiadomość wysłana przez: maciejka123 w Lipiec 16, 2018, 10:47:18 pm
Jestem właśnie na etapie tworzenia swojego małego butiku. Było to moje marzenie od zawsze. Teraz tylko trzeba sobie wszystko dokładnie dopracować. Nie jest to trudne, bo na wszystko mam już pomysł. W firmie http://vetro.pl/projects-archive/witryny-szklane/ muszę tylko sprawdzić witryny szklane, w których umieszczę biżuterię i torebki.
Tytuł: Odp: Biznes "skazany" na sukces
Wiadomość wysłana przez: milena4 w Lipiec 20, 2018, 12:23:40 pm
Co powiecie na temat założenia firmy sprzątającej? Moim zdaniem jest to bardzo dobre rozwiązanie, taki biznes może okazać się bardzo dochodowy. Oczywiście na początek trzeba sporo zaiwnestować, ale się opłaca. Takie rzeczy jak zamiatarka ręczna (http://www.hako.pl/kategoria/zamiatarki-bezpylowe/zamiatarki-z-operatorem-prowadzacym-sweepmaster), szorowarka, zamiatarka spalinowa, znajdziecie w Hako. Mają serwis, jest ponad 40 punktów w całej Polsce, takze w razie awarii można do nich się zgłosić. Bardzo ważną kwestia jest też reklama biznesu, to podstawa.
Tytuł: Odp: Biznes "skazany" na sukces
Wiadomość wysłana przez: Fermi w Lipiec 20, 2018, 06:19:23 pm
Nie wiem czy to jest biznes, ale jeżeli nie, to z pewnością jest to dobra inwestycja. Czytałam na stronie https://www.fundico.eu/ , na czym polegają inwestycje alternatywne, inwestycje w nieruchomości. Dowiedziałam się na czym to stoi, jak wygląda wpłata pieniędzy, jak wygląda wypłacalność firmy, muszę przyznać, że wszystko wygląda obiecująco.
Tytuł: Odp: Biznes "skazany" na sukces
Wiadomość wysłana przez: http://forum.naukowy.pl/n w Sierpień 16, 2018, 10:22:10 pm
Każdy biznes wymaga odpowiedniej kampanii reklamowej. W dzisiejszych czasach najlepszą strategią reklamową jest skuteczne pozycjonowanie. Aby mieć pewność, że wybrana kampania reklamowa przyniesie oczekiwany skutek, należy oddać ją w ręce sprawdzonej, rzetelnej firmy. Na stronie: http://d2m.pl/oferta/szczegoly/kampanie-reklamowe-content-marketing-i-seo można znaleźć ofertę takiej właśnie firmy.
Tytuł: Odp: Biznes "skazany" na sukces
Wiadomość wysłana przez: MarcinPe w Październik 09, 2018, 08:42:19 pm
Reklama w biznesie jest bardzo ważna. Ale warto też korzystać z narzędzi ułatwiających pracę. Dla osób posiadających magazyn, idealnym rozwiązaniem jest program https://faktury.pl/ (https://faktury.pl/) do faktur z modułem magazynowym. Wszystkie funkcje w jednym miejscu. I dostępne skąd się chce. Program można skonfigurować z programem księgowej.
Tytuł: Odp: Biznes "skazany" na sukces
Wiadomość wysłana przez: Sweethearh w Listopad 16, 2018, 01:05:22 pm
Żeby zyskać sukces w biznesie naprawdę trzeba sporo czasu poświęcić jemu i dobrze go rozwinąć. Na początku warto przeanalizować różne pomocne systemy typu http://www.primesoft.pl/pl/zarzadzanie-dokumentami/system-DMS które przykładowo usprawnią przepływ informacji, dokumentów, oraz pomogą w efektywnej archiwizacji ich.
Tytuł: Odp: Biznes "skazany" na sukces
Wiadomość wysłana przez: schabowy083 w Listopad 18, 2018, 10:56:35 pm
Jak dla mnie biznes skazany na sukces to taki, który zrodził się nieoczekiwanie :D Ostatnio poznałam historię chłopaka, która bardzo mnie zainspirowała - sam z siebie zaczął ćwiczyć kalistenikę, jego ciało zaczęło się zmieniać, zaczął to upamiętniać na zdjęciach i mówić o tym światu. Odniósł wielki sukces - założył swoją stronę - markę, publikował wpisy na blogu i filmiki, zaczął sprzedawać swoje ubrania i plany treningowe - to dopiero historia! Przyznam, że od dawna z zapartym tchem podczytuję jego bloga :D Nawet nie chodzi o kwestie techniczne, ale jego zdrowe podejście... Jeśli kogoś to interesuje to ja poznałam go przez ten wpis: https://caliathletics.com/knowledge/grease-the-goove/ (https://caliathletics.com/knowledge/grease-the-goove/)
Tytuł: Odp: Biznes "skazany" na sukces
Wiadomość wysłana przez: niunia56 w Styczeń 07, 2019, 11:38:22 am
Co do własnego biznesu to z pewnościa warto będzie zainteresować sie pomocą jaką przedstawia firma http://biurokamienica.pl/doradztwo-finansowe-co-jest/ Znajdziesz tutaj bardzo dobre doradztwo finansowe ktore z pewnością Ci się bardzo spodoba. Warto będzie zainteresować się tą ofertą jak najszybciej.
Tytuł: Odp: Biznes "skazany" na sukces
Wiadomość wysłana przez: maciejka123 w Styczeń 25, 2019, 05:41:41 pm
Dobry biznes to dobrzy pracownicy. Dobrzy pracownicy to Ci lubiący swoją pracę i odpowiednio do niej motywowani. I pracujący w zgranym zespole, nie od dziś wiadomo że w grupie siła. Integrować można na różne sposoby, czasami wystarczy zwyczajnie zabrać wszystkich na wspólną luźną kolację, na https://kolacjafirmowa.pl/ pomogą znaleźć miejsce. Małymi kroczkami można bardzo daleko zajść.
Tytuł: Odp: Biznes "skazany" na sukces
Wiadomość wysłana przez: martawawa w Grudzień 10, 2019, 08:27:42 pm
Ciekawe patenty!
Tytuł: Odp: Biznes "skazany" na sukces
Wiadomość wysłana przez: pysia2 w Grudzień 25, 2019, 01:00:46 am
Jeśli już mowa o prowadzeniu biznesu, to czy w swoich punktach oferujecie klientom płatność kartą? Zastanawiam się nad otwarciem sklepu i nie wiem, czy warto na początku inwestować w tego typu terminal: https://www.paytel.pl/pl/nasza-oferta/oferta-terminali/marki-terminali/ingenico/desk-3200 🙂. Jakie jest Wasze zdanie na ten temat?
Tytuł: Odp: Biznes "skazany" na sukces
Wiadomość wysłana przez: http://forum.naukowy.pl/n w Kwiecień 20, 2020, 05:07:38 pm
ja myślę że w naszych czasach biznesy internetowe są na najlepszej drodze do sukcesu. A taki biznes potrzebuje dobrej obsługi płatności internetowych, tutaj https://www.przelewy24.pl/ macie firmę która jest polecana i ma duże doświadczenie w branży, sprawdźcie ofertę.
Tytuł: Odp: Biznes "skazany" na sukces
Wiadomość wysłana przez: Sweethearh w Styczeń 04, 2021, 03:43:54 am
Uważam również, że takie branże jak gastronomia też zawsze znają swoje zainteresowanie. W końcu jeść trzeba, a teraz staliśmy się wygodni i często korzystamy z cateringów, restauracji etc. W razie czego, jakbyście szukali to bardzo dobre wyposażenie do takiego lokalu znajdziecie w sklepie Gastromania, nawet  świeczniki do restauracji (https://gastromania.pl/swieczniki-do-restauracji.html) są tam dostępne.