Naukowy.pl

Na początek => Na każdy temat => Wątek zaczęty przez: joanna_j w Listopad 20, 2015, 10:59:15 am

Tytuł: Bezplatne szkolenie - "Networking - potęga relacji"
Wiadomość wysłana przez: joanna_j w Listopad 20, 2015, 10:59:15 am
Cześć!

Już dzisiaj zapraszamy do rejestracji na bezpłatne szkolenie, które realizowane jest przez Samorząd Studencki wraz z portalem Bemygo.com - szkolenie realizowane jest w ramach Centrum Kariery Bemygo, a poprowadzi je zawodowy mówca i trener - Ewa Wilmanowicz

Szczegóły szkolenia w wydarzeniu:
www.facebook.com/events/510660139092503/

Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Działanie 8.1. Dotacje na innowacje – Inwestujemy w Waszą przyszłość.

Pozdrawiam,
Joanna J.
Tytuł: Odp: Bezplatne szkolenie - "Networking - potęga relacji"
Wiadomość wysłana przez: Fermi w Lipiec 29, 2017, 06:44:10 pm
Bezpłatne szkolenia, czasami nie dają tyle co płatne szkolenia. Tutaj http://www.szkoleniaeksperckie.pl/lista-szkolenia/szkolenia-hr#top trenerzy przywiązują ogromną uwagę do tego szkolenia, odpowiadają na wiele nurtujących was pytań. Po takim szkoleniu, możecie spokojnie wszystko w CV wpisać, dla pracodawcy w takich momentach jesteście bardzo cennymi pracownikami.
Tytuł: Odp: Bezplatne szkolenie - "Networking - potęga relacji"
Wiadomość wysłana przez: bierendaa w Styczeń 09, 2018, 01:43:27 pm
Ja to nie jestem przekonana co do takich darmowych szkoleń. Co prawda na pewno czegoś można się nauczyć, jednak trzeba też szanować swój czas. Szczególnie gdy prowadzicie firmie to musicie starannie dobierać takie rzeczy. Może lepszym wyjście będzie skorzystanie z firmy szkoleniowej jak chociażby Witalni. Ich szkolenia sprzedażowe https://witalni.pl/szkolenia/szkolenia-sprzedazowe/wywieranie-wplywu-w-sprzedazy/ (https://witalni.pl/szkolenia/szkolenia-sprzedazowe/wywieranie-wplywu-w-sprzedazy/) oraz inne szkolenia biznesowe na pewno przydadzą się w każdej firmie
Tytuł: Odp: Bezplatne szkolenie - "Networking - potęga relacji"
Wiadomość wysłana przez: lernen45 w Styczeń 17, 2018, 11:19:49 am
Uważam, że szkolenia i kursy są bardzo przydatne. Dzięki takiej nauce sama zaczęłam zastanawiać się nad własnym biznesem. Tym bardziej, że na rynku istnieją teraz gotowe spółki do kupienia (http://spolka.org/spolki-na-sprzedaz/) i dzięki temu można pominąć załatwianie początkowych formalności i od razu działać! :) Świetna perspektywa, szczególnie dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją działalność.
Tytuł: Odp: Bezplatne szkolenie - "Networking - potęga relacji"
Wiadomość wysłana przez: http://forum.naukowy.pl/n w Sierpień 16, 2018, 07:59:30 pm
Na szkolenia (a szczególnie takie) najlepiej wybrać się do Warszawy. Nie trudno tutaj o jakieś dobre mieszkanie pracownicze. Najtaniej wychodzą pokoje pracownicze Warszawa (http://www.apartamenty-magnolie.pl/odkryj/), dlatego warto się za nimi rozejrzeć. Takie pokoje pracownicze niosą za sobą dużo atutów, ale jednym z nich jest wysoki komfort pobytu.
Tytuł: Odp: Bezplatne szkolenie - "Networking - potęga relacji"
Wiadomość wysłana przez: Zuzelek w Listopad 21, 2018, 11:46:16 am
Chce wam polecić szkolenie kurs vat online (https://provat.edu.pl/kategoria-produktu/szkolenia-internetowe/)
Bardzo dobre szkolenie, które wniesie podstawową wiedzę na temat VAT
Tytuł: Odp: Bezplatne szkolenie - "Networking - potęga relacji"
Wiadomość wysłana przez: Sweethearh w Grudzień 28, 2018, 09:43:57 pm
A nie lepiej byłoby skorzystać z BUR https://www.szkolenia.innpuls.pl/baza-uslug-rozwojowych/jak-sprawdzic-ocene-i-samemu-ocenic-usluge-w-rur/ ? Myślę, że w ten sposób znajdziecie szybciej interesujące was szkolenia. Dodatkowo, będziecie mogli zapoznać się z ich oceną. Myślę, że to spore udogodnienie.
Tytuł: Odp: Bezplatne szkolenie - "Networking - potęga relacji"
Wiadomość wysłana przez: schwarzowa w Styczeń 18, 2019, 02:11:45 pm
Jeśli interesują Was bezpłatne szkolenia, to polecam jeszcze zajrzeć do oferty firmy szkoleniowej Kar-Group, która również część ze swoich kursów prowadzi całkowicie za darmo. O ich szkoleniach możecie poczytać na stronie http://kar-group.elk.pl/darmowe-kursy/ (http://kar-group.elk.pl/darmowe-kursy/), pamiętajcie, że tak naprawdę nic nie tracicie ;)