Naukowy.pl

Na początek => Na każdy temat => Wątek zaczęty przez: maciejka123 w Marzec 20, 2019, 02:22:47 pm

Tytuł: Akcesoria i części zamienne do sprzętów AGD
Wiadomość wysłana przez: maciejka123 w Marzec 20, 2019, 02:22:47 pm
Niestety sprzęty AGD czasami mają części, które albo się niszczą albo po prostu się gubią, ale na szczęście są różne elementy i części, które można po prostu sobie dokupić. Polecam wejść sobie na stronę https://www.eldom.eu/kategoria/akcesoria-i-czesci i tam znajdziecie wszystkie szczegóły oraz produkty tej firmy.
Tytuł: Odp: Akcesoria i części zamienne do sprzętów AGD
Wiadomość wysłana przez: Ailis w Kwiecień 03, 2019, 12:42:48 pm
Oj tak i to zawsze bywa tak że jak konczy się gwarancja to urządzenie się psuje. Już dwa razy tak miałam i zawsze kupuje nowe, bo nie opłaca sie naprawiać, bo na pewno będzie za jakiś czas się ponownie psuło. Teraz zamierzamy kupic lodówkę, bo ta juz zaczyna się zawieszać i widziałam Lodówki Polar (https://www.ceneo.pl/Lodowki/p:Polar.htm) marka znana więc pewnie się skuszę.
Tytuł: Odp: Akcesoria i części zamienne do sprzętów AGD
Wiadomość wysłana przez: schwarzowa w Kwiecień 14, 2019, 08:01:21 pm
A gdzie zaopatrujecie się w filtry do ekspresów do kawy? Macie jakieś sprawdzone miejsca?Bo przecież wiadomo, że takie filtry trzeba regularnie wymieniać... mi udało się ostatnio trafić na całkiem atrakcyjną ofertę na stronie https://strefafiltrow.pl/krups-claris-f088-oryginalny-filtr-wody-do-ekpresu.html (https://strefafiltrow.pl/krups-claris-f088-oryginalny-filtr-wody-do-ekpresu.html), ceny wydają mi się tam bardzo konkurencyjne. A Wy co sądzicie?