Naukowy.pl

Na początek => Na każdy temat => Muzyka => Wątek zaczęty przez: Vitaminka w Styczeń 28, 2022, 06:26:07 pm

Tytuł: Jakie słuchawki bezprzewodowe wybrać?
Wiadomość wysłana przez: Vitaminka w Styczeń 28, 2022, 06:26:07 pm
Powiedzcie mi, jakie słuchawki bezprzewodowe do 200 zł 2022 (https://magazyn.ceneo.pl/artykuly/sluchawki-bezprzewodowe-do-200) wybrać, aby były odpowiednie zarówno do nauki angielskiego, jak i do słuchania muzyki? Nie mam na razie jakiejś konkretnej firmy na celowniku, ale zależy mi aby były takie hmm nauszne, a nie do uszu - bo przy dłuższym słuchaniu tak muzyki - bolą mnie uszy.
Tytuł: Odp: Jakie słuchawki bezprzewodowe wybrać?
Wiadomość wysłana przez: Pytajka w Styczeń 31, 2022, 09:38:08 pm
Powiem tak - ja używałam zarówno słuchawek dousznych jak i nausznych. Wiadomo - te douszne są fajne, bo są małe i mobilne...ale jakoś (to tylko moje osobiste zdanie) mi po prostu nie pasują. Nie lubię tego uczucia zatkanych uszu, dlatego mam (i polecam) słuchawki nauszne. Ale takie dobre, wygodne, z miękką pianką i regulowanym kabłąkiem. JBL ma bardzo fajne i atrakcyjne cenowo...no i SONY - te różowe, modelu nie kojarze:)
Tytuł: Odp: Jakie słuchawki bezprzewodowe wybrać?
Wiadomość wysłana przez: Vitaminka w Luty 01, 2022, 07:31:53 pm
Te miałaś na myśli? Słuchawki nauszne SONY WH-CH510? Tylko te są niebieskie, ale widziałam też takie różowe:) W sumie to wolałabym właśnie albo niebieskie, albo czarne - róż nie jest moim ulubionym kolorem. I z tego co widzę, to są dobrze wykonane, a opinie - mają bardzo dobre.