Naukowy.pl

Na początek => Na każdy temat => Media => Wątek zaczęty przez: olaf1980 w Czerwiec 29, 2009, 11:32:38 pm

Tytuł: Reklama a pożyczka?
Wiadomość wysłana przez: olaf1980 w Czerwiec 29, 2009, 11:32:38 pm
Hej, może to nie jest nawet temat wart dyskusji, ale tak się zastanawiałem czy te wszystkie reklamy różnych dziwnych pożyczek, tzn. pożyczek w firmach parabankowych mogą zmienić nasze nastawienie do pożyczek bankowych. Np. taka reklama Skoku Stefczyka: 'Nie wińcie nas za kryzys, nie jesteśmy bankiem' - dosyć mocne, co? W każdym razie na pewno można się na to złapać. Albo np. spójrzcie na stronę Providenta:
pożyczka za wysłanie formularza (http://www.provident.pl), albo cudowny kalkulator pożyczki (http://www.provident.pl/pages/Kalkulator_pozyczki) - jaki bank oferuje takie proste warunki przedstawione w taki jasny sposób? Jakkolwiek nastawienie do takich firm jest zapewne bardziej negatywne w ogólnym pojęciu niż do banków, to jednak są one o wiele bardziej przyjazne klientowi. Myślicie że to w kontekście teraźniejszego kryzysu może jakoś wpłynąć na sytuację banków, tzn. że banki będą traciły klientów na rzecz firm takich jak Provident? Pozdrawiam i czekam na Wasze posty!
Tytuł: Reklama a pożyczka?
Wiadomość wysłana przez: profesor w Kwiecień 12, 2010, 07:30:24 pm
Oczywiście, że reklama może zmienić nasze nastawienie do danej usługi, bądź też instytucji.
Odpowiednie kreowanie wizerunku (http://www.netimage.pl), pozwala na osiągnięcie określonego celu.
Tytuł: Odp: Reklama a pożyczka?
Wiadomość wysłana przez: drHanx w Lipiec 20, 2016, 01:08:53 pm
Jak to się mówi reklama dźwignią handlu i to jest prawda. Z dobrą reklamą łatwiej coś sprzedać. A same pożyczki to wiecie jak jest bierze się jak się musi, ja akurat korzystałem z tej (http://www.pozyczki-com.pl/).
Tytuł: Odp: Reklama a pożyczka?
Wiadomość wysłana przez: http://forum.naukowy.pl/n w Kwiecień 20, 2018, 02:09:03 pm
A co powiedziecie na taką formę reklamy, jak plakaty offsetowe. Na to chyba nie potrzeba aż takich wielkich pieniędzy, żeby wszystko wyglądało super, co Wy na to. Tutaj plakaty wrocław (http://www.reprotechnika.pl/druk-offsetowy-cennik) wydrukujecie je w bardzo dobrej cenie i w najlepszej jakości, więc śmiało można się decydować. Ja jestem za.
Tytuł: Odp: Reklama a pożyczka?
Wiadomość wysłana przez: Publiusz w Lipiec 13, 2018, 08:39:17 am
Agresywna reklama przynosi zazwyczaj odwrotny skutek od zamierzonego. Wciskanie na siłę jakiś produktów, chociażby finansowych jest bez sensu. To osoba, która chce pożyczyć pieniądze powinna trafić na kompleksową informację o danym produkcie. Uzyskać o nim rzetelne informacje, obiektywne opinie, dopiero potem zdecydować się na ofertę która jej odpowiada. Dlatego zgodnie z ostatnimi zaleceniami fachowców w branży marketingowej, najbardziej wskazany jest marketing przychodzący (Inbound Marketing), który na co dzień zaleca i świadczy swoim klientom agencja New Project z Łodzi http://www.newproject.biz.pl/realizacje/ . Również w branży produktów finansowych.
Tytuł: Odp: Reklama a pożyczka?
Wiadomość wysłana przez: maciejka123 w Sierpień 27, 2018, 11:59:11 pm
@httt://forum.naukowy.pl/n – z pewnością ta forma reklamy jest skuteczna. Ja, nie ograniczałbym się jednak wyłącznie do niej. Uważam, że równie dobrze warto zainwestować w napoje opatrzone logotypem firmy, gdyż wpływa to pozytywnie na wizerunek naszego przedsiębiorstwa, co również przekłada się na liczbę klientów. Jedną z firm, która zajmuje się produkcją tego typu napojów jest http://www.freshdrink.pl/pl/produkty/napoje-izotoniczne,10026 – skontaktuj się z nią i poproś o wycenę…
Tytuł: Odp: Reklama a pożyczka?
Wiadomość wysłana przez: zazula w Październik 08, 2018, 07:14:14 pm
Cały błąd w pożyczkach i kredytach tkwi w tym, że państwo zmusza ludzi do brania kredytów. Mechanizm jest prosty. Prowadząc własną firmę i chcąc przeprowadzić jakąś inwestycję bardziej opłaca się zadłużać w banku niż korzystać z własnych pieniędzy. Jak bierzesz kasę z banku prowizje, opłaty manipulacyjne, oprocentowanie stanowi koszt uzyskania dochodów. Gdy uruchomisz oszczędności nie dostaniesz nic, jedynie wezwanie do skarbówki byś udowodnił skąd miałeś tyle kasy. Podobno ma to się zmienić od nowego roku. Informację o tym znalazłam na blogu o działalności gospodarczej Zasady Ogólne http://www.zasadyogolne.info/2018/10/zmiany-w-ordynacji-podatkowej-kapita.html (http://www.zasadyogolne.info/2018/10/zmiany-w-ordynacji-podatkowej-kapita.html) . Niestety zmiany mają dotyczyć jedynie płatników CIT, czyli jakieś 1 % podatników. Reszta nadal będzie rolowana przez banki i fiskusa.
Tytuł: Odp: Reklama a pożyczka?
Wiadomość wysłana przez: alvar w Luty 02, 2019, 09:10:26 pm
Reklama dźwignią handlu więc nie można się dziwić wysypowi spotów reklamowych różnych parabanków. Jest jednak coś takiego jak głowa którą każdy człowiek nosi, ale nie każdy z niej korzysta, bo bank Raiffeisen ma pożyczkę z minimalną opłatą, którą jest tylko prowizja. Pożyczają 4 tys trzeba oddać 4120 i jest na to aż 2 lata.
Tytuł: Odp: Reklama a pożyczka?
Wiadomość wysłana przez: kogutka w Maj 25, 2020, 10:07:32 am
Jeśli chodzi o zaciąganie pożyczek, to w tej kwestii trzeba być naprawdę ostrożnym. Najlepiej porównać ze sobą kilka ofert, aby mieć jakieś rozeznanie w tym temacie. Wydaje mi się, że zainteresuje was chociażby oferta https://provemacredit.pl/?7483f2 Ja sama miałam okazję korzystać z ich usług.