Naukowy.pl

Matura => Matura 2008 => Wątek zaczęty przez: Mr_Maks w Sierpień 08, 2008, 01:46:42 pm

Tytuł: DSW wspiera "poprawkowych" maturzystów
Wiadomość wysłana przez: Mr_Maks w Sierpień 08, 2008, 01:46:42 pm
Dolnośląska Szkoła Wyższa przygotowała konsultacje z języka polskiego, angielskiego, niemieckiego, WOS- u oraz fizyki i historii dla tegorocznych maturzystów, którzy zdają w sierpniu egzamin poprawkowy.

(http://forum.servis.pl/album_thumbnail.php?pic_id=39)

Wszystkim, którym powinęła się noga na maturze i będą podchodzili do egzaminu poprawkowego, DSW daje dodatkową szansę na sprawdzenie swojej wiedzy u specjalistów. - Porażka w tym wypadku może oznaczać bodziec motywacyjny do dalszej pracy. Ci uczniowie są bogatsi o doświadczenie. Warto więc ich wspierać, bo mimo niepowodzenia nie poddają się i koncentrują się pracy i działaniu - wyjaśnia Anna Cieślik – psycholog. Na Dolnym Śląsku do egzaminu poprawkowego przystąpi prawie 3400 uczniów.
Zajęcia poprowadzą nauczyciele akademiccy oraz lektorzy. Konsultacje będą trwały dwie godziny dziennie od 11 do 13.00.

DSW zaprasza na:

poniedziałek (18.08) – konwersacje z języka angielskiego, niemieckiego, włoskiego

wtorek (19.08) - konsultacje z fizyki

środa (20.08) - konsultacje z WOS

czwartek (21.08) konsultacje z języka polskiego

piątek (22.08) - konsultacje z historii  


Koszt uczestnictwa w konsultacjach wynosi 10 zł, płatne w dniu zajęć. Zebrane pieniądze Uczelnia przekaże na cel charytatywny – rehabilitację chłopca, który uległ poważnemu wypadkowi i wciąż walczy o życie.

Zajęcia będą odbywały się w budynku Dolnośląskiej Szkoły Wyższej przy ul. Strzegomskiej 55. Zapisy prowadzone są do 14 sierpnia – email: [email protected] Obowiązuje kolejność zgłoszeń.

(http://forum.servis.pl/album_thumbnail.php?pic_id=38)