Naukowy.pl

Ścisłe => Chemia => Korepetycje => Wątek zaczęty przez: Paszczak w Luty 24, 2007, 10:49:50 pm

Tytuł: [Kraków] matematyka fizyka chemia biologia - NOWY NABÓR :)
Wiadomość wysłana przez: Paszczak w Luty 24, 2007, 10:49:50 pm
Hejka,
cieszę się, że coraz więcej osób się zgłasza do mnie na korepetycje stałe i okazjonalne i że wiele osób powierza mi swoje zadania do zrobienia.

Ja wiecie powoli się zaczyna kolejny semestr w szkołach i na uczelniach, więc trwa ponowny nabór uczniów. Jeśli ktoś jest chętny, to zgłaszajcie sie póki jest okazja. Jeszcze jest szansa, aby się do mnie zgłaszać :)

Za niedługo , gdy już mi się miejsce w grafiku skończy, będę odsyłał do moich kolegów i koleżanek. Nie mówię, że oni nie nauczą, bo skoro do nich odsyłam to muszą być nieźli :)

Oczywiście zapraszam szczególnie maturzystów na ostatnie doszlifowania wiedzy lub szybkie powtórki, bo wiele czasu im nie zostało.

Zainteresowanym zostawiam maila i telefon. Jeśli mi ktoś zostawi jakiś nr GG, nick na skype czy tlen to też tą drogą możemy podyskutować.

W każdym razie, jeśli nawet nie będę miał czasu pouczyć osobiście, to zawsze pomogę znaleźć korepetytora.

No i pamiętajcie, nic się nie zmieniło - jak zwykle każdy mój uczeń może mnie "gnębić" przez internet telefon etc. i mu chętnie pomogę gratisowo.

Mail: naucze(malpka)poczta.fm
telefon: 504909664

Sprawdźcie też aktualne szczegóły na mojej internetowej wizytówce: http://naucze.wizytowka.pl - stąd dowiecie się więcej o profesjonalnych korepetycjach

Pozdróweczki wszystkim a zwłaszcza maturzystom, którzy mają niestety trudny okres...

Paweł
student fizyki medycznej AGH (+CMUJ) oraz biotechnologii UJ

PS Możecie też zajrzeć na ostatnie ogłosznie, aby się czegoś ode mnie dowiedzieć:
http://forum.servis.pl/viewtopic.php?p=7313#7313