Naukowy.pl

Na początek => Na każdy temat => Imprezy => Wątek zaczęty przez: Kaleid w Sierpień 27, 2009, 09:19:16 am

Tytuł: Ogólnopolski Zlot Fanów Depeche Mode - Bielsko Biała 29.08.2009
Wiadomość wysłana przez: Kaleid w Sierpień 27, 2009, 09:19:16 am
OGÓLNOPOLSKI ZLOT FANÓW DEPECHE MODE
29.08.2009 (sobota)
BIELSKO-BIAŁA

RUDE BOY CLUB
ul. 1 Maja 20
(wejście od bramy)

Muzyka: MARO (Chorzów)

Wstęp od 19:00
Zaczynamy o 20:00

bilet: 10 zł


- projekcje wideo

- dave dancing
- losowanie nagród
- profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie

W klubie miejsca siedzące dla 150 osób (lokal w całości pomieści 300-500 osób—> czytaj 300 optymalnie duzo ludzi ——> 500 ścisk lekki ;) )

Ceny piwa kształtują się od 5zł wzwyż.
Na miejscu i w najbliższej okolicy możliwość skorzystania z restauracji oraz kilku punktów fast food (Wiking Burger, Mc Donald’s i inne)
Zapewniamy ochronę.

Fanklub depeche MODE założony w 1999 roku w Bielsku-Białej, nazwany New Life (spowodowane min. brakiem aktywności F.C. Death’s Door z Bielska-Białej) jest organizatorem zlotów, imprez DM i nie tylko (Night Watch) w Bielsku-Białej i okolicy. w ostatni weekend sierpnia powracamy do kalendarza zlotowego w Polsce po okresie posuchy w tym temacie. W przeszłości zorganizowaliśmy kilka udanych imprez (min. Międzynarodowy Zlot Fanów Depeche Mode - One Year Later, Black Night, Andy Fletcher w warszawskiej „Stodole” itp.). Sierpniowym zlotem chcemy powrócić do tych udanych pod tym względem czasów. Za jakiś czas światło dziene ujrzy nasza nowa strona (posiadająca inny, bardziej rozbudowany charakter). Liczymy na to, że pomożecie nam w tej reaktywacji zlotowej w B-B przez przybycie i stworzenie niezapomnianej atmosfery! Zapraszamy!

Reszta informacji związanych ze zlotem podwana będzie na bieżąco jednak w okresie po koncertach Bratysława, Budapeszt, Praga - do zobaczenia na szlaku TOTU!

DOJAZD DO KLUBU RUDE BOY.

Klub mieści się w centrum Bielska-Białej jednak wejście do lokalu jest od strony ul. Powstańców Śląskich. Samochodem najlepiej skręcić w lewo jadąc od strony Katowic ul. Partyzantów przy sklepie zabawkowym Duduś (gdzie notabene robilismy kiedyś także zlot - był to klub Dragon) i wypożyczalnią DVD Beverly Hills.

Dojazd samochodem od strony Katowic:
Wjazd do miasta główną drogą ekspresową. Mija sie po lewej za wiaduktem Castorame, Tesco, Fiat. Po obu stronach widoczne różne salony samochodowe. Dalej na skrzyżowaniu po prawej widać Centrum Handlowe Sarni Stok. Trzymać się ciągle tej głównej ulicy. Następnie po lewej będzie widoczny dworzec PKP Bielsko-Biała Główna, dalej po prawej Zamek Sułkowskich. Nastepnie trzymając się tej drogi będą światła i za nimi za sto metrów trzeba będzie skręcić w lewo w ul. Powstańców Śląskich i po ~50 metrach skręcić w prawo gdzie wjeżdża się na plac pod klubem.

Dojazd od strony Żywca:
Wjeżdżamy do miasta ul. Żywiecką. W okolicach Delikatesów Centrum, które będą po prawej stronie najlepiej trzymać się lewego pasa. Przed stadionem miejskim (stadion BKS-u Bielsko-Biała) należy skręcić w lewo na światłąch w ul. PCK. Jedzie się ta ulicą kilkaset metrów i za mostem na rzece należy skręcić w prawo w ul. 1 Maja.

Dojazd od strony Cieszyna:
Jadąc drogą ekspresową na Bielsko-Białą i Katowice mijamy już w Bielsku-Białej po prawej stronie Auchan, Leroy Merlin, dalej Makro. Za Makrem zjeżdżamy do miasta drugim zjazdem na Castorame, Tesco gdzie droga łączy się z drogą opisaną w dojeździe od strony Katowic.

Dojazd od strony Oświęcima:
Jadąc starą drogą w kierunku Brzeszcz, Wilamowic, Pisarzowic wjeżdża się do Bielska-Białej w dzielnicę Hałcnów. Stamtąd nalezy kierować się w kierunku centrum. W pewnym momencie droga będzie zamknięta (budowa wiaduktu) i skręca się prawo. Stamtąd jadąc prosto mija się dwa ronda ciągle wjeżdżając na zjazdy prowadzone w tej samej lini co dorga. Dojeżdża się do świateł gdzie na wprost będzie dorga na CH Sarni Stok. Kierowac się zatem w lewą stronę gdzie dalej droga prowadzi tak jak w opisie dojazdu od strony Katowic.

Dojazd od strony Szczyrku:
Wjeżdża się do Bielska-Białej od strony Bystrej Śląskiej ul. Bystrzańską. W Bielsku-Białej po lewej stronie mija się Centrum handlowe Gemini Park. Jadąc dalej tą droga po lwej stronie ukaże się stacja benzynowa Statoil oraz Mc Donald’s. Za skrzyżowaniem na światłach trzymać sie prawej strony i skręcić w ulicę Powstańców Śląskich (pierwszy skręt w prawo).

UWAGA! Z racji tego, że część placu pod klubem należy do innego właściciela, lubi on zastawiać wjazd na plac od strony ul. Inwalidów i pobiera jakies swoje opłaty za parkowanie (cwaniacek ;) ) - aby uniknąć tego kłopotu nalezy wjechać na ten plac od drugiej strony, ul. 1 Maja - wjazd na parking firmy AQUA.

DOJAZD pociągiem i autobusem PKS:
Pociągi kursują bardzo często (bezpośrednie połączenia z Warszawy, Łodzi, Katowic, Krakowa…)

Pociąg:
Jeżeli chodzi o PKP to sa dwie możliwości dojazdu.
#1: wysiąść na stacji Bielsko-Biała Główna i stamtąd wg. mapki iść na nogach (15-20 minut) w kierunku lokalu lub wsiąść w autobus MZK (przystanek na ul. Piastoskiej - nalezy przejść tunelem podziemnym za dworcem PKP) i jechać 2 lub 3 przystanki autobusami nr: 28, 10, 24, 1, 8, 4, 12, 24BIS, 30, 50, 57

#2: wysiąść na stacji Bielsko-Biała Lipnik (opcja szczególnie dobra jezeli chodzi o dojazd od strony Zywca)
Wysiada się na stacji PKP i wg. mapy pieszo do klubu maks 10minut.

Autobus PKS i inne przewozy:
Dojazd od dworca PKS Bielsko-Biała Główna podobny jak w przypadku dojazdu z dworca PKP B-B Główna gdyż dworzec autobusowy jest po przeciwnej stronie dworca PKP i przechodzi się w obie strony kładką. Jadąc kursami autobusowymi jakie jada przez główne ulice miasta (Bystrzańska, Partyzantów, 3 Maja, Warszawska) można wysiąść na placu Żwirki Wigury lub pod MC Donald’s/Statoil - stamtąd pieszo 5 min drogi.

Taksówki:
Taksówki stoją min. pod dworcem Bielsko-Biała Główna, w centrum miasta pod hotelem Prezydent i na ul. Barlickiego. Koszt do jazdu do lokalu uśredniając taryfe nocną i dzienną wynosi jakieś 10-11 zł.
Telefony:
PLUS TAXI: (033) 811 11 11 lub 0-800-400-400
HIT TAXI: (033) 821 21 21 lub (033) 820 20 20
MEGA TAXI: (033) 81-88-888 lub 0-800-123-321
BESKID TAXI: (033) 816 16 16
INTER TAXI: (033) 810 10 50 lub (033) 8 111 000 lub 0 603 111 000

więcej tutaj: http://www.bielsko.biala.pl/13,,bazaDanych

Bielsko-Biała jest atrakcyjnym miastem pod względem turystycznym i nie tylko. Dojazd jest wygodny z wielu zakątków Polski i nie tylko (Katowice 60km, Kraków 110, Słowacja ok.30km, Czechy ok. 30km.). Bielsko-Biała jest dużym miastem lecz jednocześnie przez swoją lokalizację i bliskość gór (Beskid Śląski i Beskid Mały) można tutaj miło spędzić czas. Góry w mieście to niewątpliwy atut miasta (Klimczok, Szyndzielnia, Kozia Góra, Palenica, Łysa Góra… te wszystkie szczyty są w granicach administracyjnych miasta). W bliskiej odległości także jest wiele innych pięknych miejscowości, które są polskimi kurortami turystycznymi (Szczyrk, Ustroń, Wisła, Cieszyn, Brenna, Sucha Beskidzka, Międzybrodzie Bialskie, Tresna, Milówka…). W celu bliższego zapoznania się z okolicą oraz możliwościami związanymi z ewentualnym zakwaterowaniem w Bielsku-Białej i okolicy zapraszamy pod nastepujące linki:

http://beskidia.pl
www.super-nowa.pl
www.bielsko.biala.pl
www.bb365.info
www.bielsko.com.pl

MAPKA:
[img=http://www.newlife.bielsko.com.pl/mapa.jpg]

PLAKAT:
[img=http://www.newlife.bielsko.com.pl/dmbielsko800b.jpg]