Naukowy.pl

Na początek => Na każdy temat => Imprezy => Wątek zaczęty przez: innova w Styczeń 15, 2009, 05:53:37 pm

Tytuł: Negatyw i Stop Mi w Hard Rock Cafe!!!
Wiadomość wysłana przez: innova w Styczeń 15, 2009, 05:53:37 pm
Witajcie serdecznie :)

Już w najbliższy wtorek kolejny koncert z cyklu Pepsi Rocks w Hard Rock Cafe.

20 (wtorek) Negatyw i Stop Mi Hard Rock Cafe
godz. 21.30
bilety 15/20 pln

Zapraszam do współpracy  redakcyjnej :)
Pozdrawiam :)
Edyta Wojtczak
www.innovaconcerts.pl


NEGATYW:
Grupa wypromowała się teledyskiem i piosenką "Amsterdam" na początku 2001. Później udała się w trasę koncertową w celu znalezienia wydawcy. Grupa postawiła na Warner Bros, wybierając spośród czterech ofert.
Wielokrotnie nagradzana i nominowana do różnych nagród (m.in. Fryderyki). Zespół grał też na Top Trendy podczas pierwszej edycji. Zagrali w 2002 najdłuższą trasę koncertową (klubową) w historii polskiej muzyki rozrywkowej pod nazwą "Big Star Paczatarez Tour". Trasa trwała 2 i pół miesiąca i zagrano prawie 60 koncertów, z finałem w Katowicach.
Po nagraniu płyty Paczatarez doszedł do zespołu basista Błażej Nowicki (wcześniej na basie grał Mietall), który odszedł po około dwóch latach (po nagraniu "Pamiętaj"). Zastąpił go Krystian Różycki, który gra do dziś w zespole.
Od 2005 ich płyty wydaje Polskie Radio, bo Warner Bros wycofał się z Polski. Z zakontraktowanych czterech zespół wydał Manchester w grudniu 2005. Obecnie szykuje się do nagranie czwartej, z planowanym wydaniem na jesień 2007. W lutym zespół zorganizował trasę "ROCK'N'ROLL TOUR 2007", obejmującą kilkanaście polskich miast, m.in. Poznań, Kraków, Wrocław, Katowice i rodzinne Mysłowice.
www.negatyw.art.pl


STOP MI:

Zespół Stop Mi! powstał na początku 2008 roku w Warszawie. W swojej twórczości stara się łączyć energetyczne piosenki spod znaku post-punk/indie rock z płynącymi utworami w stylu shoegaze/dream-pop. Uzupełnieniem muzyki Stop Mi! są polskie teksty, które (wg miesięcznika PULP, nr 10/2008) "zdecydowanie wybijają się ponad średnią krajową". Zespół jest też laureatem wielu ogólnopolskich przeglądów organizowanych dla młodych muzyków. Ma na koncie występy u boku takich artstów jak m.in. Kombajn do zbierania kur po wioskach, Powieki czy (już niebawem!) Negatyw.

www.stopmi.pl
www.myspace.com/stopmi