Naukowy.pl

Na początek => Na każdy temat => Humor => Wątek zaczęty przez: rww w Listopad 09, 2005, 12:28:07 pm

Tytuł: Sport to zdrowie
Wiadomość wysłana przez: rww w Listopad 09, 2005, 12:28:07 pm
Rio Ferdinand, słynny obrońca naciągnął sobie ścięgno w kolanie podczas oglądania telewizji. Trzymał kilka godzin nogę w jednej pozycji opartą o stolik.

Sean Flynn, były kapitan zespołu Kidderminster potknął się o samochodzik - zabawkę swojego syna. Rezultat? Złamany nos, rozbita warga i otarcia palców stopy.

David Beasant, bramkarz. Upuścił sobie na stopę butelkę sosu sałatkowego. Uszkodzone ścięgno palucha.

Kasey Keller, reprezentant USA, wybił sobie zęba wyciągając z samochodu kije golfowe.

David James, bramkarz reprezentacji Anglii naciągnął mięsień w plecach sięgając po pilota do telewizora.

Steve Morrow, obrońca Irlandii Północnej, to kolejny aparat. Złamał sobie obojczyk spadając z ramion Tony Addamsa w trakcie celebrowania bramki strzelonej w finale pucharu ligi.

Alex Stepney, bramkarz Manchesteru United w latach 80 poprzedniego wieku, doznał przemieszczenia szczęki w trakcie meczu. Przyczyną było nadmierne wrzeszczenie na obrońców.

Chic Brodie, bramkarz Bradford. Zakończył swoją karierę w wyniku zderzenia z owczarkiem który wbiegł na boisko goniąc piłkę. Piłkarz doznał uszkodzenia łękotki, pies ponoć piłkę dopadł.

Svein Grondalen, norweski obrońca, został wycofany ze składu na mecz reprezentacji kraju (lata 70). Powód? Kolizja z łosiem w trakcie joggingu.

Alan Mullery, gwiazda reprezentacji Anglii z lat 60, stracił parę meczów w wyniku kontuzji pleców doznanej w trakcie mycia zębów.

David Batty, były pomocnik Leeds i Blackburn doznał kontuzji ścięgna Achillesa w wyniku przejechania rowerem. Kierował jego bardzo młody syn.

Darren Barnard, pomocnik Barnsley, wypadł z gry na pięć miesięcy z powodu zerwanych więzadeł kolanowych. Było to bezpośrednim wynikiem poślizgu na kałuży moczu jego pieska.

Lee Hodges, ojj, bolesna sprawa. Piłkarz Barnet doznał paskudnego stłuczenia krocza gdy poślizgnął się na mydle pod prysznicem.

Charlie George, legenda Arsenalu, w jakiś dziwny sposób uciął sobie palec u stopy kosiarką do trawy.

Mistar, mało znany indonezyjski piłkarz, zapisał się jednak w annałach światowego futbolu. Otóż zginął w wieku zaledwie 25 lat, stratowany przez stado świń przebiegające przez boisko na którym miał nieszczęście trenować.
Tytuł: ....
Wiadomość wysłana przez: majka0503 w Sierpień 13, 2006, 04:19:46 pm
Trzeba miec poprostu to szczescie:D
Tytuł: Sport to zdrowie
Wiadomość wysłana przez: Burzowa w Sierpień 13, 2006, 06:07:21 pm
Hehe:P Uszkodzenie pleców, gdy sięgał po pilota ;D
Tytuł: Odp: Sport to zdrowie
Wiadomość wysłana przez: Sweethearh w Listopad 26, 2018, 08:40:04 pm
To też prawda, że sport to zdrowie. Jednak tym bardziej ćwicząc trzeba pamiętać o dobrym nawadnianiu naszego organizmu. Dlatego warto pomyśleć też o zakupie różnych produktów filtrujących wodę, a sporo ich znajdziecie tutaj https://strefafiltrow.pl . Dzięki temu będziecie czuć się bardzo dobrze.