Naukowy.pl

Na początek => Na każdy temat => Hobby => Wątek zaczęty przez: Benia123 w Grudzień 03, 2014, 11:11:24 am

Tytuł: szkolenia sql server
Wiadomość wysłana przez: Benia123 w Grudzień 03, 2014, 11:11:24 am
Hejka. Zastanawiam się nad poszerzeniem zakresu swoje wiedzy o nowe doświadczenia i umiejętności. Myślę o wyborze szkolenia sql server w http://dataconsulting.pl/ (http://dataconsulting.pl/). Jest ktoś o podobnych (informatycznych zamiłowaniach) i może mi doradzić czy warto?
Pozdrawiam :*
Tytuł: Odp: szkolenia sql server
Wiadomość wysłana przez: marcelinia188 w Listopad 19, 2016, 03:55:47 pm
Akurat szkolenia z baz danych są bardzo przydatne i praktyczne, z pewnością mogą dużo dać tym, co pracują na co dzień przy bazach danych.
Tytuł: Odp: szkolenia sql server
Wiadomość wysłana przez: Fermi w Lipiec 29, 2017, 06:43:27 pm
Jeśli poszukujesz super szkoleń z np Kadr i płac to skorzystaj z http://www.szkoleniaeksperckie.pl/lista-szkolenia/szkolenia-hr#top  tutaj te szkolenia są zdecydowanie tymi najlepszymi, odpowiadają na nurtujące was pytania, które pojawiły się w momencie praktycznej pracy. Wiele pracodawców wysyła sowich pracowników na tego typu szkolenia, by podnieśli swoje kwalifikacje.
Tytuł: Odp: szkolenia sql server
Wiadomość wysłana przez: niunia56 w Sierpień 13, 2018, 01:20:50 pm
Jeżeli chodzi o szkolenia to idealnie na nie może nadać się folia projekcyjna http://www.abtechnologie.pl/avevolution/produkty/folie-projekcyjne.html  takie folie projekcyjne to bardzo dobry pomysł aby móc się rozwijać pod względem szkoleń. Na foliach projekcyjnych będzie Ci się o wiele lepiej przeprowadzać takie szkolenia niż bez nich.
Tytuł: Odp: szkolenia sql server
Wiadomość wysłana przez: schwarzowa w Listopad 13, 2018, 03:47:06 pm
Jeśli taka tematyka Cię interesuje, to myślę, że jak najbardziej warto :) Jeśli myślisz o własnym rozwoju to sądzę, że zainteresuje Cię także oferta firmy szkoleniowej Kar Group, z którą możesz się zapoznać na stronie internetowej http://kar-group.elk.pl/ (http://kar-group.elk.pl/). Oferują oni kursy z naprawdę różnorodnych dziedzin, więc sądzę, że każdy znajdzie tam coś dla siebie, aby poszerzyć swoją wiedzę. Co więcej, po takim szkoleniu u nich dostaje się certyfikat uznawany przez Urzędy Pracy, więc może on nawet pomóc w znalezieniu nowej, lepszej posady :)