Naukowy.pl

Na początek => Na każdy temat => Hobby => Wątek zaczęty przez: iwelben w Maj 12, 2017, 12:58:54 pm

Tytuł: Ogrodnictwo
Wiadomość wysłana przez: iwelben w Maj 12, 2017, 12:58:54 pm
Hejka! Szukam pasjonatów ogrodnictwa, ponieważ chciałbym się podzielić moim doświadczeniem, uwagami :)
Tytuł: Odp: Ogrodnictwo
Wiadomość wysłana przez: onova w Lipiec 20, 2017, 11:43:20 pm
HEJ!  :D

Nie wiem czy jestem już pasjonatką, prędzej amatorką, ale bardzo mi się podoba praca w ogrodzie. Niestety wiele jeszcze nie wiem, więc skoro masz doświadczenie to może powiesz mi czy taki drewnochron, który widziałam w castoramie (https://www.castorama.pl/produkty/wykonczenie/malowanie/srodki-do-drewna/impregnaty/impregnat-drewnochron-extra-palisander-9-l.html) dobrze zabezpieczy kratki i pergole drewniane? Czy wcześniej muszę je zeszlifować? Jak w ogóle przeprowadzić prawidłowo renowację takich drewnianych elementów?

Tytuł: Odp: Ogrodnictwo
Wiadomość wysłana przez: ulatula003 w Kwiecień 30, 2018, 02:30:38 pm
Ja kocham ogrody wertykalne (http://www.green-designers.pl/ogrody-wertykalne) taka zielona ściana w domu (http://www.green-designers.pl/) wygląda super :)
Dodatkowo zielone ściany (http://www.green-designers.pl/) uspokajają i wyglądają zjawiskowo – możesz wybrać rośliny żywy albo sztuczne
Tytuł: Odp: Ogrodnictwo
Wiadomość wysłana przez: beki526 w Maj 17, 2018, 03:33:08 pm
A propos zielonych ścian, mech na ścianach w łazience przykuł ostatnio moją uwagę. Ktoś miał do czynienia? Jak to się zachowuje? Bo wygląda cudownie :)
Tytuł: Odp: Ogrodnictwo
Wiadomość wysłana przez: ulatula003 w Czerwiec 12, 2018, 04:25:52 pm
Jak dla mnie bezramowe zabudowy balkonów (http://www.alumark.skawina.pl/zabudowa-balkonow/bezramowa-zabudowa-balkonow.html) i
zadaszenia tarasów kraków (http://www.alumark.skawina.pl/) są super opcją i do ogrodu i domu ;)
Jeśli chodzi o zabudowy balkonów (http://www.alumark.skawina.pl/)  to
balustrady nierdzewne (http://www.alumark.skawina.pl/balustrady-nierdzewne.html)
wiatrołapy (http://www.alumark.skawina.pl/index/gallery/7/drzwi-witryny-sklepowe-wiatrolapy.html) beda ekstra wygladac :D
Tytuł: Odp: Ogrodnictwo
Wiadomość wysłana przez: http://forum.naukowy.pl/n w Listopad 30, 2018, 05:44:38 pm
Mój ogród pielęgnuje już od lat, niedawno zamówiłem do niego pergolę, Tarasola (https://tarasola.pl/) miała takie które mi się spodobały i tam też zamówiłem. Powiem wam że jest to niezwykle wygodne i praktyczne rozwiązanie, można posiedzieć, poczytać książkę, wypić kawę. Uwielbiam te chwile spędzone pod pergolą.
Tytuł: Odp: Ogrodnictwo
Wiadomość wysłana przez: maciejka123 w Kwiecień 10, 2019, 04:19:32 pm
Ja dużo czasu spędzam w ogrodzie, to moja pasja i hobby. Mąż postanowił kupić nowe meble na taras i do ogrodu tylko nie wiemy jeszcze jakie. Podobają mi się te https://zumm.pl/komplety-tarasowe komplety tarasowe. Myślę że taki prezentował by się u nas fajnie, pasował by do aranżacji. Co o nich sądzicie?