Naukowy.pl

Na początek => Na każdy temat => Hobby => Wątek zaczęty przez: maciejka123 w Sierpień 19, 2018, 05:24:12 pm

Tytuł: Jak spędzacie czas wolny?
Wiadomość wysłana przez: maciejka123 w Sierpień 19, 2018, 05:24:12 pm
Tak jak w tytule - w jaki sposób spędzacie czas wolny? Ja, zazwyczaj chodzę do kina, chociaż nie ukrywam, że nieco zaczęło mnie to nudzić. Mieszkam w Warszawie - nieopodal mnie znajduje się https://teatrkomedia.pl/ :-). Zauważyłem, że wystawia wiele, ciekawych przedstawień z obsadą ze stron z pierwszych stron gazet. Na dniach planuję wybrać się na jeden z nich! Czy Wy chodzicie do teatru?
Tytuł: Odp: Jak spędzacie czas wolny?
Wiadomość wysłana przez: Ailis w Październik 11, 2018, 08:21:17 am
W zależności od nastroju, nie zawsze mam ochotę gdzieś wychodzić. Czasem z narzeczonym wychodzimy na miasto do naszego ulubionego miejsca BubblesBar, serwują tam niezłe trunki z całego świata, a teraz mają mega okazję bo od 16 do 18 można się napić tyle bąbelków ile się chce za jedyne 29 zł. Tanio więc czasem warto tam się wybrac ze znajomymi.
Tytuł: Odp: Jak spędzacie czas wolny?
Wiadomość wysłana przez: kogutka w Grudzień 20, 2018, 07:52:03 pm
Ja staram się dużo podróżować. Jest tyle pięknych miejsc w Polsce, których nie miałam jeszcze okazji odwiedzić. Sprawę mam o tyle ułatwioną, że noclegów szukam przez stronę https://www.sunandsnow.pl/ . Tak jest zdecydowanie najszybciej i najłatwiej, a mam też wrażenie, że ceny są znacznie niższe.
Tytuł: Odp: Jak spędzacie czas wolny?
Wiadomość wysłana przez: schabowy083 w Grudzień 28, 2018, 06:49:48 pm
Ja od kilku miesiący ostro ćwiczę i motywuję się super blogiem - zostawiam Ci linki do najlepszych artów, po ich przeczytaniu sama od razu zechcesz cwiczyć :D
calisthenics beginner exercises (https://caliathletics.com/knowledge/calisthenics-beginner-exercises/),  chest workouts for mass (https://caliathletics.com/knowledge/build-chest-calisthenics/), calisthenics transformation (https://caliathletics.com/knowledge/my-transformation-article/) czy tricep workouts (https://caliathletics.com/knowledge/build-triceps-calisthenics/)  8)
Tytuł: Odp: Jak spędzacie czas wolny?
Wiadomość wysłana przez: http://forum.naukowy.pl/n w Luty 13, 2019, 04:39:05 pm
W wolnym czasie lubię pojechać w góry, jako że nie mam daleko to dość często jadę z rodziną. Zatrzymujemy się zazwyczaj w Bukowinie Tatrzańskiej w pensjonacie http://willamajerczyk.com/ który wam polecam bo warto ich wybrać. Mają miłą obsługę, dobre jedzenie i wszystko czego możecie potrzebować. Pięknie tam jest.
Tytuł: Odp: Jak spędzacie czas wolny?
Wiadomość wysłana przez: schwarzowa w Czerwiec 19, 2019, 07:39:02 am
Ja w wolnym czasie bardzo chętnie czytam sobie różne interesujące artykuły na blogach, najlepiej na takich ogólnotematycznych. Ostatnio znalazłam stronę czytelnie.pl (http://czytelnie.pl/), która pochłonęła mnie na całe popołudnie. Są tam artykuły z różnych kategorii, napisane w bardzo interesujący sposób, ciężko się oderwać ;)
Tytuł: Odp: Jak spędzacie czas wolny?
Wiadomość wysłana przez: KolkaAB w Sierpień 13, 2019, 05:38:03 pm
Ja zajmuję się szyciem na owerloku,maszynie nowoczesnej i przydatnej w każdym domu.Owerlok,to maszyna , która wykona ściegi,wyrówna brzegi materiału,jest wyjątkowa i jeszcze kilkanaście lat temu,każda kobieta umiała się nią posługiwać.W dzisiejszych czasach szycie to umiejętność wyjątkowa,dlatego też kupując dobrej jakości maszynę,inwestujemy w nasza przyszłość.Poszukując maszyny,kra będzie nam służyć przez wiele lat,warto odwiedzić https://maszynydoszycia.pl/9-owerloki
Tytuł: Odp: Jak spędzacie czas wolny?
Wiadomość wysłana przez: inferno w Październik 24, 2019, 12:42:03 pm
Ja w wolnym czasie gram w gry komputerowe... szczególnie lubię gry strategiczne... niestety ostatnio brak mi na to czasu...
Tytuł: Odp: Jak spędzacie czas wolny?
Wiadomość wysłana przez: Zygfryd w Styczeń 02, 2020, 01:37:23 pm
Ja w wolnym czasie relaksuję się słuchając muzyki klasycznej.Poza tym lubię grać w kosza.
Tytuł: Odp: Jak spędzacie czas wolny?
Wiadomość wysłana przez: drHanx w Styczeń 20, 2020, 09:40:57 am
Zależnie ile tego czasu wolnego mamy  :P :P Najczęściej zabieram gdzieś książkę i czytam, czy wyjeżdżamy gdzieś ze znajomymi.  Ale zawsze interesowało mnie aktorstwo, więc chodziłem na wszystkie możliwe castingi do reklam. Tym razem planuję dołączyć do agencji https://jmcstudio.pl/ (https://jmcstudio.pl/) jak tylko będę miał okazje. Czy ma ktoś doświadczenie z agencjami tego typu? Chętnie podzielę się doświadczeniami.
Tytuł: Odp: Jak spędzacie czas wolny?
Wiadomość wysłana przez: Sweethearh w Październik 31, 2020, 07:52:38 am
A czy ktoś z was może zajmuje się krawiectwem? Nie tylko hobbystycznie, ale może też i zawodowo? Ja właśnie od długiego czasu zajmowałam się szyciem, a teraz kiedy się rozwinęłam planuje kupić sobie profesjonalne maszyny do szycia (https://pl.strima.com/)  i już tworzyć całkiem precyzyjne szycia.
Tytuł: Odp: Jak spędzacie czas wolny?
Wiadomość wysłana przez: Devil93 w Styczeń 25, 2021, 08:54:17 am
U mnie czas wolny to przede wszystkim poszukiwanie wiedzy na temat tego, co się dzieje w naszym kraju. Dlatego takie https://niezalezna.pl/ strony znam bardzo dobrze. To dla mnie nieocenione źródło informacji. Lubię po prostu dowiadywać się, co i jak i potem wypowiadać się w Social Mediach. To takie moje małe hobby ;p .