Naukowy.pl

Na początek => Na każdy temat => Film => Wątek zaczęty przez: xxzz5 w Kwiecień 01, 2008, 01:47:03 pm

Tytuł: "Moja dziewczyna" (1991)
Wiadomość wysłana przez: xxzz5 w Kwiecień 01, 2008, 01:47:03 pm
To jeden z moich ukochanych filmów z czasów dzieciństwa. Zawsze chętnie do niego wracam a w najbliższą sobotę, 5 kwietnia, znowu będzie w telewizji. O 15:45 na Polsacie. Polecam, jeśli ktoś jeszcze nie widział.

OPIS:
Jedenastoletnia, nad wiek dojrzała Vada (Anna Chlumsky), mieszka ze schorowaną babcią i owdowiałym ojcem, Harrym (Dan Aykroyd), właścicielem zakładu pogrzebowego. Dziewczynka obwinia się o śmierć matki, która zmarła podczas jej narodzin. Jej jedynym przyjacielem jest Thomas (Macaulay Culkin). Chłopiec ma alergię niemal na wszystko, co go otacza. Oboje doskonale się rozumieją, rozmawiają o swoich problemach i zdradzają sobie swoje największe sekrety. Pewnego dnia Vada zwierza się Thomasowi, że jej ojciec zakochał się w nowo przyjętej pracownicy, makijażystce Shelly (Jamie Lee Curtis). Dziewczynka nie może się z tym pogodzić. Przy pomocy przyjaciela postanawia zapobiec małżeństwu taty. Z czasem jednak przekonuje się do nowej partnerki ojca. Pogodna, otwarta Shelly pomaga dziewczynce odnaleźć radość życia. Wspiera Vadę także w momencie, gdy niespodziewanie dotyka ją wielka tragedia.

[ Dodano: 29 Kwiecień 2008, 16:31 ]
Zgrałem ten film z video i udostępniam go na eMule
Także możecie go zacząć ściągać. :)
Jakość może nie jest idealna, bo film nagrany był w 1997 roku, ale można obejrzeć. No i lektorem jest Henryk Pijanowski, uwielbiam jak on czyta ten film. Z tymi dzisiejszymi lektorami ogląda mi się to jak jakiś inny film....

Także polecam - ściągajcie :)
Tytuł: "Moja dziewczyna" (1991)
Wiadomość wysłana przez: nataleczkafr w Lipiec 10, 2008, 02:26:04 pm
mi też sie ten film bardzo podoba ;]