Naukowy.pl

Matura => Dyskusje => Wątek zaczęty przez: olenka w Grudzień 20, 2018, 04:59:36 pm

Tytuł: Studia
Wiadomość wysłana przez: olenka w Grudzień 20, 2018, 04:59:36 pm
Witam, moim zdaniem warto zwrócić się ku takim uczelniom jak WSZOP w Katowicach. Dzięki temu, że są to nowoczesne uczelnie, to mają łatwiej z przystosowaniem się do aktualnych czasów i potrzeb. Bardzo interesującym kierunkiem jest psychologia biznesu. Sprawdźcie sami co prezentują http://www.wszop.edu.pl/oferta-edukacyjna/zarzadzanie-i-stopnia/psychologia-w-biznesie,2,2,314,54,259. Według mnie absolwenci po takim kształceniu powinni mieć łatwiej ze znalezieniem dobrej pracy.
Tytuł: Odp: Studia
Wiadomość wysłana przez: Devil93 w Kwiecień 24, 2019, 08:35:56 am
Też długo myślałam o tym, czym chcę się zająć i co robić w przyszłości. Zainteresowała mnie fizjoterapia studia (http://mum.edu.pl/studia-uzupelniajace-magisterskie-fizjoterapia/) mogłyby mi wiele dać. W moim mieście i w okolicach nie ma dobrego specjalisty od masaży i rehabilitacji, więc to może być to. Jestem pewna, że spełniłabym się w tym zawodzie i że mogłabym go wykonywać długi czas.
Tytuł: Odp: Studia
Wiadomość wysłana przez: schwarzowa w Czerwiec 27, 2019, 09:43:59 pm
A czy oprócz studiów robicie sobie jeszcze jakieś dodatkowe kursy z rozwoju osobistego? Trafiłam ostatnio na ofertę firm szkoleniowej Kar Group na stronie http://kursy-edu.net.pl/przykladowa-strona/ (http://kursy-edu.net.pl/przykladowa-strona/). Firma ta jak widać organizuje takie właśnie kursy. Co więcej, po każdym ukończonym u nich szkoleniu dostaje się specjalny certyfikat, będący potwierdzeniem nowo zdobytej wiedzy i umiejętności ;)