Naukowy.pl

Matura => Dyskusje => Wątek zaczęty przez: olenka w Listopad 05, 2018, 04:41:22 pm

Tytuł: Pomysł na inwestycje
Wiadomość wysłana przez: olenka w Listopad 05, 2018, 04:41:22 pm
od jakiegoś czasu rozważam pomysł postawienia magazynu. Zastanawiam się tylko jak to wszystko odpowiednio zorganizować i za co się tak na prawdę zabrać. Wstępnie znalazłam tutaj http://pronamiot.pl/index.php/jak-zorganizowac-magazyn/ kilka bardzo dobrych informacji. Moze wy też podpowiecie mi za co sie zabrac?
Tytuł: Odp: Pomysł na inwestycje
Wiadomość wysłana przez: http://forum.naukowy.pl/n w Grudzień 20, 2018, 02:07:26 pm
Ja lubię łączyć przyjemne z pożytecznym, dlatego myślę, że idealną opcją dla mnie będzie ubezpieczeniowy fundusz kapitałowy. Jestem umówiona na spotkanie z przedstawicielem tej firmy http://www.viennalife.pl/strefa-inwestowania/fundusze-kapitalowe/ i mam nadzieję, że uda mi się ustalić wszystkie szczegóły związane z inwestowaniem.
Tytuł: Odp: Pomysł na inwestycje
Wiadomość wysłana przez: maciejka123 w Luty 29, 2020, 01:17:42 pm
Nie myślałaś o tym, aby zainwestować w biznes? Jeśli posiadasz odpowiednie środki, nie musisz zakładać go od zera – możesz dokonać zakupu istniejącej już spółki. Jedną z firm, która mogłaby Ci pomóc z dopełnieniem formalności związanych z przejęciem spółki jest https://www.tgc.eu/specjalizacje/transakcje-ma
Tytuł: Odp: Pomysł na inwestycje
Wiadomość wysłana przez: kogutka w Luty 15, 2021, 10:27:39 am
Możliwości jeżeli chodzi o lokowanie funduszy mamy dzisiaj naprawdę wiele. Niemniej jednak fajną opcją dla każdego mogą okazać się mieszkania inwestycyjne . Możemy tutaj inwestować zarówno na rodzimy, jak i zagranicznym rynku, a przy tym nie musimy obawiać się dużego ryzyka. Sprawdźcie ofertę https://condo.pl/ (https://condo.pl/) -na pewno was zainteresuje.
Tytuł: Odp: Pomysł na inwestycje
Wiadomość wysłana przez: Sweethearh w Luty 19, 2021, 05:32:00 pm
Zdecydowanie warto też inwestować również w innowacyjne oprogramowania, narzędzia do firmy. Bo, dzięki nim można usprawnić wiele procesów. Chociażby "onboarding pracowników (https://www.westhill.pl/onboarding-pracownika/) to super opcja do wdrażania nowych ludzi do pracy w   naszej firmie.