Naukowy.pl

Społeczne => Szkolnictwo => Dyskusje => Wątek zaczęty przez: ania2332 w Czerwiec 02, 2010, 10:00:07 pm

Tytuł: Rekrutacja
Wiadomość wysłana przez: ania2332 w Czerwiec 02, 2010, 10:00:07 pm
Jestem tegoroczna maturzystką, jak wiadomo rozpoczęła sie internetowa rekrutacja na studia i w związku z tym mam pytanie; składam papiery na trzy uczelnie i kazda z nich ma inne terminy logowania, np. SGGW od 01. 06, natomiast Olsztyn od 14.06. Jeżeli wolałabym iść do Olsztyna to czekam do 14 czerwca? płacę 85 zł, a póżniej loguję się na SGGW? i płacę 85? czy ta kolejność nie odgrywa różnicy? Jak to jest, bo nie wiem. Może mi ktoś pomóc? Czekam cierpliwie.  :roll:
Tytuł: Rekrutacja
Wiadomość wysłana przez: lemon w Czerwiec 03, 2010, 10:23:12 am
Każda szkoła ustala swoją kolejność. Jeśli chcesz być brana pod uwagę przez każdą z nich, musisz każdej wysłać swoje dane osobowe, wyniki i pieniądze. Jeśli wszystkie poinformują Cię, że się do nich  dostałaś, to i tak musisz osobiście dostarczyć rożne papiery do poszczególnej szkoły.

Na przykład, jeśli SGGW i Olsztyn poinformują Cię, że się dostałaś, a Ty wolisz iść do Olsztyna, to tylko do Olsztyna dostarczasz osobiście papiery. Natomiast SGGW bez owych papierów po pewnym czasie Cię wykreśli z listy (pieniędzy nie odda :razz: ).

Kolejność nie odgrywa żadnej różnicy (czy najpierw wyślesz pieniądze do SGGW czy Olsztyna). Trzeba po prostu mieścić się w ustalonych przez nich terminach.


p.s. czy Twoje nazwisko rozpoczyna się na 'Ch' ?  :wink: