Naukowy.pl

Społeczne => Psychologia / Socjologia => Dyskusje => Wątek zaczęty przez: monika_kil w Październik 12, 2010, 12:13:36 pm

Tytuł: Kapitał ludzki organizacji - książka dostępna w czytelni on-line
Wiadomość wysłana przez: monika_kil w Październik 12, 2010, 12:13:36 pm
Witajcie,

polecam książkę Kapitał ludzki organizacji.

Punktem wyjścia tej publikacji jest przekonanie, że kapitał ludzki organizacji stanowi czynnik warunkujący uzyskanie przewagi konkurencyjnej na współczesnym rynku. Przedstawiono w niej kompleksową oraz przejrzystą i logiczną syntezę wiedzy o kapitale ludzkim, wskazując powiązania między polityką personalną a teorią oraz sprawozdawczością w tej dziedzinie. Skupiono się szczególnie na takich zagadnieniach, jak teoria funkcji personalnej i narzędzia wykorzystywane podczas jej realizacji, inwestycje w kapitał ludzki i oczekiwane z nich korzyści, rachunkowość zasobów ludzkich oraz sprawozdania o stanie kapitału ludzkiego organizacji.

Podręcznik jest przeznaczony dla studentów kierunków ekonomicznych zajmujących się zarządzaniem zasobami ludzkimi, a także dla praktyków pragnących poszerzyć swoją wiedzę na temat kapitału ludzkiego, zapoznać się z teorią oraz jej praktycznymi zastosowaniami i dzięki temu usprawnić własne działania na tym polu.

Spis treści można sprawdzić na stronie: http://www.ibuk.pl/fiszka.php?id=1031
Tytuł: Odp: Kapitał ludzki organizacji - książka dostępna w czytelni on-line
Wiadomość wysłana przez: kogutka w Wrzesień 15, 2017, 12:14:04 pm
Hm, lepiej działać aniżeli stać w miejscu. Mamy takie czasy, że możliwości jest naprawdę wiele. Od siebie mogę polecić Vienna Life. Tutaj http://www.viennalife.pl/strefa-inwestowania/platforma-funduszy/ jest platforma, w której można inwestować na różnych rynkach - tych polskich oraz zagranicznych. To ciekawy pomysł na rozwój.