Naukowy.pl

Społeczne => Prawo => Dyskusje => Wątek zaczęty przez: rww w Grudzień 10, 2005, 08:40:49 pm

Tytuł: Ubezpieczenie OC
Wiadomość wysłana przez: rww w Grudzień 10, 2005, 08:40:49 pm
Cytat z Onetu (http://ubezpieczenia.onet.pl/1210226,wiadomosci.html)

"Klient musi pamiętać,
że jest obowiązany wypowiedzieć umowę, której nie zawierał"  :lol:  :lol:  :lol:

Przy kupnie używanego samochodu nabywca jest obowiązany wypowiedzieć umowę którą zawarł poprzedni właściciel inaczej będzie płacił podwójne OC.  :mrgreen:

Czy mogę wypowiedzieć umowę której nie jestem stroną  :shock:  :?
Tytuł: Ubezpieczenie OC
Wiadomość wysłana przez: -=redas=- w Grudzień 12, 2005, 04:38:32 am
Cytat: "rww"
Czy mogę wypowiedzieć umowę której nie jestem stronączy mozemy? pewnie ze mozemy, zaraz potym jak staniemy na uszach i zaklaskamy powiekami :)
Tytuł: Odp: Ubezpieczenie OC
Wiadomość wysłana przez: olenka w Październik 02, 2019, 04:08:26 pm
Nikt nie chce przepłacać więc warto poczytać o tym, jak kupić w miarę tanią polisę OC. Na stronie https://www.pomocdrogowa.w.poznaniu.pl/jak-kupic-tania-polise-oc/ (https://www.pomocdrogowa.w.poznaniu.pl/jak-kupic-tania-polise-oc/) znajdziecie wiele praktycznych informacji na ten temat. Polecam się zainteresować.
Tytuł: Odp: Ubezpieczenie OC
Wiadomość wysłana przez: alvar w Listopad 26, 2019, 09:04:58 am
Też korzystam z takich https://mubi.pl/poradniki/ubezpieczenie-nissan/ poradników i dlatego udało mi się za niewielkie pieniądze ubezpieczyć mój samochód. Postawą jest korzystanie z porównywarki oczywiście. Nie bez znaczenia jest wiek właściciela, bezszkodowa jazda oraz miejsce zamieszkania, najlepiej jeśli jest to mała miejscowość.
Tytuł: Odp: Ubezpieczenie OC
Wiadomość wysłana przez: maciejka123 w Styczeń 29, 2020, 04:25:05 pm
Według mnie najlepiej jest wykupować ubezpieczenie auta w porównywarce, wtedy mamy najtańszą ofertę na naszych warunkach, tutaj https://punkta.pl/ macie jedną z lepszych w której ja wykupuję. Szybko i wygodnie bezpośrednio na stronie wykupicie, nie ma po co przepłacać.
Tytuł: Odp: Ubezpieczenie OC
Wiadomość wysłana przez: http://forum.naukowy.pl/n w Sierpień 26, 2020, 02:42:21 pm
W temacie ubezpieczeń oc i ac to jak nie wiecie jakie wybrać i gdzie to tutaj https://beesafe.pl/ polecam. Mają fajną usługę dodatkową 'wygodny kierowca' dzięki  której oni sami zajmują się waszym autem jeśli chodzi o przeglądy i wizyty w serwisie. Wy nie musicie nigdzie jeździć, to wygodne.
Tytuł: Odp: Ubezpieczenie OC
Wiadomość wysłana przez: Sweethearh w Listopad 14, 2020, 10:29:30 pm
Według mnie opłaca się zgłosić po ubezpieczenie do firmy Unilink https://unilink.pl/nowi-partnerzy  . Z nimi współpracują najlepsi ubezpieczyciele. Po za tym nawet i wy możecie stać się ich partnerem, jak  macie firmę ubezpieczeniową. Oferują oni korzystne warunki współpracy, także warto w tym zakresie dowiedzieć się  więcej.
Tytuł: Odp: Ubezpieczenie OC
Wiadomość wysłana przez: Ailis w Luty 14, 2021, 06:05:51 pm
Na pewno nie należy zapominać o czymś takim, ale prawda jest też i inna - każdym ma prawo dowolnie wybierać w ubezpieczalniach i dla takich osób powstał Bee-Safe . Można tu naprawdę dobrą ofertę wyhaczyć. Dla tych, którzy nie sią przekonani, zostawiam link do strony www -  https://beesafe.pl/ubezpieczenie-samochodu/.  Na pewno coś poradzicie.