Naukowy.pl

Społeczne => Prawo => Dyskusje => Wątek zaczęty przez: kogutka w Listopad 23, 2017, 12:52:55 pm

Tytuł: Odszkodowanie
Wiadomość wysłana przez: kogutka w Listopad 23, 2017, 12:52:55 pm
Niestety wypadki chodzą po ludziach, dlatego warto byłoby się zaznajomić z tematem odszkodowań. Korzystaliście kiedykolwiek z takiego odszkodowania? Gdzie się zgłosić w razie potrzeby?
Mnie najbardziej zainteresowało odszkodowanie po pożarze. Wiele cennych informacji uzyskałam dzięki tym https://www.solace.pl/rodzaje-spraw/odszkodowanie-po-pozarze/ poradą prawnym.
Tytuł: Odp: Odszkodowanie
Wiadomość wysłana przez: koman w Grudzień 03, 2017, 09:59:16 am
W kwestii odszkodowań polecam bogatą praktyczną lekturę: http://pamietnikwindykatora.pl/category/odszkodowania/ A tak w ogóle, to każdemu Polakowi przydałaby się obowiązkowa edukacja prawna na podstawowym poziomie, aby znal swoje prawa bez konieczności wynajmowania adwokata. Dotyczy to również odszkodowań.
Tytuł: Odp: Odszkodowanie
Wiadomość wysłana przez: zeldia w Marzec 10, 2018, 01:50:18 pm
Natomiast ja w takiej kwestii dochodzenie odszkodowań zleciłabym kancelarii prawnej - http://kancelariaomega.pl/ (http://kancelariaomega.pl/)
Tytuł: Odp: Odszkodowanie
Wiadomość wysłana przez: Grig w Sierpień 01, 2018, 12:37:17 pm
Ubezpieczyciel zwykle zaniża odszkodowanie po wypadku. Ja zawsze kontaktuję się ze specjalistami z branży, którzy pomagają uzyskać pełną kwotę odszkodowania

odzyskamyodszkodowanie.pl (http://odzyskamyodszkodowanie.pl/)
Tytuł: Odp: Odszkodowanie
Wiadomość wysłana przez: kogutka w Maj 28, 2019, 05:04:09 pm
W takiej sytuacji warto udać się do sprawdzonej kancelarii adwokackiej, najlepiej z polecenia. zobacz kancelarie adwokackie katowice (https://chaboraipartnerzy.pl) - z tego co wiem cieszą się bardzo dobrą popularnością wśród swoich klientów, więc  z całą pewnością sprostają Twoim oczekiwaniom i pomogą Ci uzyskać należne odszkodowanie.
Tytuł: Odp: Odszkodowanie
Wiadomość wysłana przez: jaksa w Lipiec 31, 2019, 10:22:26 am
Jeśli chodzi o takie odszkodowania to  sama korzystałam z pomocy kancelarii https://kancelariaae.pl/ w sprawie odszkodowania za uszczerbek na zdrowiu który zdarzył się podczas wypadku. Ciesze się że to zrobiłam bo wywalczyli dla mnie spore odszkodowanie
Tytuł: Odp: Odszkodowanie
Wiadomość wysłana przez: Irekk w Luty 04, 2020, 11:51:46 am
Pierwsze co trzeba zrobić to znaleźć sobie dobrego prawnika. Pomimo tego, że złożymy wniosek do ubezpieczyciela itd to on nam w 90% zaniży kwotę...dlatego wtedy trzeba się odwoływać, a jak to robić z ramienia prawnika, rzecz jasna. Ode mnie z rodziny bliska mi osoba miała wypadek i jestem na bierząco to co się dzieje jest jedną wielką kpiną od ubezpieczycieli, ale nic z tym nie zrobimy jedynie walka o swoje. Reprezentowała Kamila Łukowicz (https://adwokat-lukowicz.pl/) i z całego serca mogę powiedzieć właściwa osoba na właściwym miejscu  i we właściwej sprawie. Czasem wystarczą konsultacje żeby dobrze poprowadzić swoją sprawę.
Tytuł: Odp: Odszkodowanie
Wiadomość wysłana przez: ElenkA w Styczeń 23, 2021, 04:02:32 pm
Tyle się słyszy o odmowach wypłaty odszkodowań lub zaniżonych sumach wypłacanych przez ubezpieczycieli, że lepiej na własną rękę nie ryzykować. Tym bardziej, że są kancelarie jak https://wieksze-odszkodowanie.pl/ , które specjalizują się w dochodzeniu odszkodowań z różnych tytułów. Ta kancelaria ma duże doświadczenie i do każdej z powierzonych spraw podchodzą z należytą starannością, można na nich polegać.