Naukowy.pl

Społeczne => Prawo => Dyskusje => Wątek zaczęty przez: olenka w Wrzesień 03, 2021, 11:32:57 am

Tytuł: Nowe mieszkanie
Wiadomość wysłana przez: olenka w Wrzesień 03, 2021, 11:32:57 am
Co powiecie na mieszkanie w Lublinie? My właśnie tutaj szukamy mieszkania dla siebie i bierzemy pod uwagę inwestycje, które w ofercie ma deweloper lubliln: https://galadom.pl/ . Do wyboru są dwie opcje lokalizacyjne więc każdy znajdzie coś dla siebie.
Tytuł: Odp: Nowe mieszkanie
Wiadomość wysłana przez: maciejka123 w Listopad 22, 2021, 10:29:48 pm
Mam fajne, duże mieszkanie, w którym mieszka lokator, którego mimo licznych prób nie mogę się pozbyć. Właśnie dlatego mam nadzieję, że dostępne w artykule porady o tym jak pozbyć się niechcianego lokatora z mieszkania (https://grb-nieruchomosci.pl/jak-pozbyc-sie-niechcianego-lokatora/)  od firmy GRB Nieruchomości mi w tym pomogą.
Tytuł: Odp: Nowe mieszkanie
Wiadomość wysłana przez: Ailis w Grudzień 15, 2021, 05:29:57 pm
W poszukiwaniu mieszkania czasem blokuje nas jedna rzecz - finanse. I wtedy pomocne okazują się porady takie jak ta https://kredytywroclaw.com/mieszkania-wielka-plyta-ceny/ . Dzięki nim jesteśmy w stanie dowiedzieć się, jak się kształtują ceny, czy to nieruchomości, czy kredytów. Kto wie, czy to wszystko nie jest najważniejsze.
Tytuł: Odp: Nowe mieszkanie
Wiadomość wysłana przez: kogutka w Maj 30, 2022, 10:28:46 pm
W pierwszej kolejności to należy sprzedać swoje obecne mieszkanie. Jesli zależy wam na czasie, to polecam odezwać się do firmy https://royse.pl Sama korzystałam z ich usług i nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń.
Tytuł: Odp: Nowe mieszkanie
Wiadomość wysłana przez: olenka w Czerwiec 01, 2022, 02:01:15 pm
Bardzo dobrym deweloperem jest firma Żagiel Dom. Obecnie prowadzą różne inwestycje. Uważam, że to naprawdę ciekawe nowe mieszkania puławy: https://zagieldom.pl/pulawy/ (https://zagieldom.pl/pulawy/) . Myślę, że każdy z Was znajdzie u nich idealne mieszkanie dla siebie.