Naukowy.pl

Przyrodnicze => Medycyna => Dyskusje => Wątek zaczęty przez: Devil93 w Styczeń 12, 2021, 04:58:06 pm

Tytuł: Wesele
Wiadomość wysłana przez: Devil93 w Styczeń 12, 2021, 04:58:06 pm
Jakoś tak zaczęłam sobie myśleć o tym, żeby jednak wesele wyprawić i właściwie dostałam spadek po babci, to pieniążki na to będą. Jednak nie wiem do końca, czy wszystko uda mi się poorganizować, bo porządny specjalista od zdjęć też kosztuje. Dobrze, że pan Marcin Orzołek fotograf ślubny (https://www.marcinorzolek.pl/) napisał mi cennik, mogę się na jego zdjęcia odpowiednio przygotować.
Tytuł: Odp: Wesele
Wiadomość wysłana przez: Miśka w Kwiecień 21, 2021, 11:34:14 am
Moim zdaniem oprócz profesjonalnego fotografa warto również zamówić na wesele fotobudkę ;) Zauważyłam, że zawsze sprawia ona gościom mnóstwo frajdy ;) Z tego, co się orientuję, to taki wynajem fotobudki oferuje na przykład firma foto-kabina.pl/ (https://foto-kabina.pl/), polecam :)
Tytuł: Odp: Wesele
Wiadomość wysłana przez: ElenkA w Czerwiec 03, 2021, 11:33:21 pm
Zdecydowanie warto pomyśleć o jakiś ciekawych atrakcjach na wesele. Teraz to są różne możliwości. A chcąc być oryginalnym to można się pokusić o zamówienie występu zespołu Bayer Full. Żaden to problem, kontakt przez stronę zespołu i można wszystko dogadać. Wiem, bo będą u mojego kuzyna w przyszłym roku.
Tytuł: Odp: Wesele
Wiadomość wysłana przez: onova w Wrzesień 29, 2021, 04:13:10 pm
To na pewno by sporo kosztowało, w końcu to sławny zespół. Jeśli budżet jest ograniczony to myślę, że w zupełności taki DJ wystarczy  http://djbuzi.pl/ , tym bardziej że fajnie gra i ludzie świetnie się przy nim bawią
Tytuł: Odp: Wesele
Wiadomość wysłana przez: Sweethearh w Listopad 25, 2021, 06:59:18 pm
Na pewno każdy się zastanawia - jak zaprosić w odpowiednim momencie swoich gości? Czy zaproszenie dostarczyć osobiście?  Co zrobić, aby nikogo nie pominąć? Ja mogę wam powiedzieć, że znam już odpowiedź, bo udało mi się ostatnio znaleźć artykuł https://www.koronakarkonoszy.pl/blog/trudna-sztuka-czyli-jak-zapraszac-na-wesele/ , który jest bardzo pomocny.