Naukowy.pl

Języki obce => Niemiecki => Dyskusje => Wątek zaczęty przez: dariawaria w Luty 15, 2018, 10:17:07 am

Tytuł: ubezpieczenia zdrowotne w niemczech
Wiadomość wysłana przez: dariawaria w Luty 15, 2018, 10:17:07 am
cześć ,

ubezpieczenia zdrowotne w niemczech (http://ubezpieczenie.de/ubezpieczenia-zdrowotne-niemcy/) jak wyglądają ? jestem ubezpieczona od rodziców czy jak?
Tytuł: Odp: ubezpieczenia zdrowotne w niemczech
Wiadomość wysłana przez: onova w Grudzień 17, 2018, 09:39:36 pm
Ale to wyjazd do pracy? Nie znam prawa niemieckiego ale myślę, że dodatkowe ubezpieczenie wypadałoby mieć bo podstawowe na pewno wszystkiego nie pokryje, będą wysyłać do Polski. Tutaj https://kioskpolis.pl/ubezpieczenia-na-wyjazd-do-pracy/ mozesz sobie poczytać o takim ubezpieczeniu zagranicznym
Tytuł: Odp: ubezpieczenia zdrowotne w niemczech
Wiadomość wysłana przez: Sweethearh w Czerwiec 02, 2022, 03:42:52 pm
Dzisiaj wręcz trzeba się ubezpieczać na różne ewentualności. Czasami człowiek nie ma pojęcia, jak bardzo może dana polisa się nam przydać. Tutaj https://unilink.pl/porady/po-co-dziecku-szkolne-nnw poczytacie sobie chociażby o ubezpieczeniu dla dziecka NNW.
Tytuł: Odp: ubezpieczenia zdrowotne w niemczech
Wiadomość wysłana przez: maciejka123 w Czerwiec 12, 2022, 08:24:30 pm
Ale o jakie ubezpieczenie chodzi? Jeśli o ubezpieczenia turystyczne, to mimo wszystko warto jest wykupić dodatkową polisę, na przykład tutaj:  https://tueuropa.pl/ubezpieczenia-turystyczne.htm . Podstawowe ubezpieczenie, które mamy przy rodzicach nie obejmuje wielu zdarzeń, które mogą przytrafić się w podróży.