Naukowy.pl

Techniczne => Informatyka (IT) => Dyskusje => Wątek zaczęty przez: sowa w Lipiec 10, 2007, 07:48:32 pm

Tytuł: Pozycjonowanie
Wiadomość wysłana przez: sowa w Lipiec 10, 2007, 07:48:32 pm
Chcę wypozycjonować swoje serwisy. I mam 3 drogi:
a) zlecę to komuś (ok 1000 zł w ciągu tego miesiąca - to najtańsza oferta jaką otrzymałam)
b) zrobię to sama (ale nie znam się na tym i nie mam czasu klepać tego)
c) kupię program do pozycjonowania Adder 4 (http://www.seoadder.info/), który nie do końca wiem jak działa i czy jest skuteczny.

Oczywiście - skłaniam się ku opcji 3, bo jest najtańsza, najmniej mnie będzie kosztować pracy i jeśli wierzyć reklamom, to powinno być super. Ma ktoś jakieś doświadczenia?
Tytuł: Odp: Pozycjonowanie
Wiadomość wysłana przez: schwarzowa w Grudzień 27, 2019, 05:11:20 pm
Osobiście uważam, że to właśnie pozycjonowanie strony internetowej jest najskuteczniejszym sposobem na reklamę firmy. My usługę pozycjonowania zamówiliśmy w firmie https://www.internetmaker.pl/pozycjonowanie-bydgoszcz/ (https://www.internetmaker.pl/pozycjonowanie-bydgoszcz/) i byliśmy bardzo zadowoleni. Trudno się dziwić, w końcu firma ta ma w tym naprawdę spore doświadczenie ;)
Tytuł: Odp: Pozycjonowanie
Wiadomość wysłana przez: Irekk w Styczeń 13, 2020, 11:50:54 am
Wersja mobilna strony internetowej jest klucza w pozycjonowaniu. Rad w pozycjonowania można szukać na portalach społecznościowych, forach SEO lub agencjach reklamowych.
Tytuł: Odp: Pozycjonowanie
Wiadomość wysłana przez: GMak w Kwiecień 25, 2020, 07:39:50 pm
W obecnych czasach zwiększenie sprzedaży firmy najlepiej sprawdzi się poprzez pozycjonowanie firmy online oraz analizę danych. Doświadczony i wyspecjalizowany zespół może dużo zdziałać. Dlatego warto zastanowić się nad podjęciem takiego kroku w swojej działalności.