Naukowy.pl

Techniczne => Informatyka (IT) => Dyskusje => Wątek zaczęty przez: Miśka w Wrzesień 11, 2017, 06:43:32 pm

Tytuł: Internet - ułatwienie życia?
Wiadomość wysłana przez: Miśka w Wrzesień 11, 2017, 06:43:32 pm
Witam,
internet coraz bardziej ułatwia nam życie i załatwianie codziennych spraw. Można już zrobić zakupy on-line, zarezerwować nocleg w hotelu, porozmawiać ze znajomymi czy zapłacić rachunki. Ostatnio trafiłam na fajna stronę https://bm.pl/#!/platnosci , gdzie można zamieścić wszystkie swoje rachunki za prąd itp, a system będzie przypominał o płatnościach :) Kolejne udogodnienie ;)

A Wy z jakich rozwiązań korzystacie?
Tytuł: Odp: Internet - ułatwienie życia?
Wiadomość wysłana przez: http://forum.naukowy.pl/n w Marzec 20, 2018, 11:21:28 pm
Życie ułatwiają na pewno płatności internetowe. Dzięki nim przelew za zakupione produkty jest szybko, nie trzeba nic wypełniać i nie trzeba czekać, na to, aż przelew dojdzie. Płatności natychmiastowe zdecydowanie pozwalają zaoszczędzić czas, którego teraz wszyscy mamy bardzo mało. Fantastyczne opcje dla każdego. Polecam sprawdzić sobie stronę https://www.cashbill.pl/platnosci na której udostępniona jest wersja demo nowych płatności.
Tytuł: Odp: Internet - ułatwienie życia?
Wiadomość wysłana przez: Szymko w Kwiecień 06, 2018, 12:05:40 pm
Ja natomiast do płatności online, szybkich przelewów, direct billing czy smsów premium plecam system https://hotpay.pl/ ze względu na prostotę w obsłudze i szybką pomoc w przypadku potrzeby indywidualnych rozwiązań.
Tytuł: Odp: Internet - ułatwienie życia?
Wiadomość wysłana przez: Ailis w Czerwiec 23, 2018, 11:09:53 am
Oczywiście nawet zakupy można zrobić :) Nawet te duże no. AGD, części do samochodu, wyposażenie domu itd. A co z dostawcą? I tu nie ma też żadnego problemu bo dobrego kuriera to warto skorzystać z pomocy tej strony https://www.ebox24.pl/jak-zamowic-kuriera-do-domu można zobaczyć ile kosztuje kurier. . Oni pośredniczą różnym znanym firmą kurierskim, przez co można znaleźć na tej stronie najkorzystniejsze oferty. Według mnie stronka jest naprawdę pomocna i warto zapoznać się z nią bliżej.
Tytuł: Odp: Internet - ułatwienie życia?
Wiadomość wysłana przez: ElenkA w Lipiec 11, 2018, 01:57:04 pm
Dla mnie niesamowitym ułatwieniem jest jak mam wysłać paczkę, a sporo ich w roku wysyłam, że nawet z domu nie muszę wychodzić. Wszystko przez https://www.sendit.pl/ załatwiam i tylko potem kurier odbiera, a jeszcze jak mogę zaoszczędzić na kosztach wysyłki to już jestem mega zadowolona, a u nich ceny niższe.
Tytuł: Odp: Internet - ułatwienie życia?
Wiadomość wysłana przez: maciejka123 w Maj 16, 2020, 10:58:35 am
Oczywiście, że tak! Mój narzeczony prawie miesiąc szukał odpowiednich butów dla siebie, no i gdzie je znalazł? Oczywiście w internecie, a konkretnie na stronie https://butymodne.pl/polbuty-meskie-c5547.html Online można znaleźć wiele fajnych i interesujących ofert w dobrych cenach, więc warto z takiego dobra korzystać