Naukowy.pl

Języki obce => Angielski => Dyskusje => Wątek zaczęty przez: mgielka w Październik 12, 2011, 04:26:34 pm

Tytuł: szkoła językowa w warszawie
Wiadomość wysłana przez: mgielka w Październik 12, 2011, 04:26:34 pm
Witajcie,
Znacie jakąś dobrą szkołę językową na terenie warszawy? Potrzebuje podszkolić swój angielski pod kątem słownictwa biznesowego. Widziałam stronę szkoły HappyHours i wszystko wygląda bardzo ok, ale chciałabym najpierw zapytać o opinie. Macie jakieś doświadczania związane z kursami tam?
 Z góry dzięki za odp.
Tytuł: Odp: szkoła językowa w warszawie
Wiadomość wysłana przez: Devil93 w Lipiec 14, 2018, 11:12:54 am
Wiem, że istnieje tam dwujęzyczna szkoła podstawowa - http://szkola-mentis.edu.pl/ dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym i gimnazjalnym, gdzie prowadzone są ważne zajęcia nauki angielskiego, ale dla starszych nic nie znam.
Tytuł: Odp: szkoła językowa w warszawie
Wiadomość wysłana przez: schwarzowa w Wrzesień 27, 2018, 07:34:31 am
Jeśli chodzi o szkoły języka angielskiego na terenie Warszawy, to jest tutaj aż kilka oddziałów szkoły SPEAK UP, o której już na pewno nie raz słyszeliście. Jeden z nich mieści się na Ursynowie, dokładne dane adresowe znajdziecie na https://www.speak-up.pl/szkoly-angielskiego/warszawa-ciszewskiego (https://www.speak-up.pl/szkoly-angielskiego/warszawa-ciszewskiego). Jest to szkoła z wieloletnim doświadczeniem i tradycją, więc sądzę, że naprawdę warto się do niej zapisać na lekcje ;)
Tytuł: Odp: szkoła językowa w warszawie
Wiadomość wysłana przez: krysencja w Maj 29, 2019, 10:39:00 pm
Chodziłam na kurs do Profilingua nigdy jakoś nie bylam orłem z angielskiego a teraz potrafię się swobodnie porozumieć, nawet sama siebie rzuciłam na głęboką wodę i pojechałam na wakacje do pracy do stanów. Tam sobie też dobrze poradziłam, zamawiałam w restauracji, pracowałam w obsłudze na obozie dla dzieci i dało radę się porozumieć ale myślę że duża zasługa tu właśnie kursu gdzie nas męczyli praktyką
Tytuł: Odp: szkoła językowa w warszawie
Wiadomość wysłana przez: Miśka w Listopad 30, 2020, 09:25:58 am
A czy ktoś z Was miał może kiedyś do czynienia ze Szkołą Językową ProfiLingua? Widziałam ostatnio na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezykowe/angielski (https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezykowe/angielski), że oferuje ona między innymi bardzo fajne, profesjonalne kursy języka angielskiego. Jak sądzicie, warto się tam na taki kurs zapisać?