Naukowy.pl

Języki obce => Angielski => Dyskusje => Wątek zaczęty przez: florence78 w Sierpień 08, 2017, 09:37:53 am

Tytuł: Stronki do nauki angielskiego
Wiadomość wysłana przez: florence78 w Sierpień 08, 2017, 09:37:53 am
Mam 15 lat i problemy z językiem angielskim, na półrocze miałam słabą czwórkę ...
Tak sobie pomyślałem, że Internet to tak potężna skarbnica wiedzy, że nie opłaca mi się kupować ksiażek.. Czy macie jakieś sprawdzone strony do nauki angielskiego?
Fajnie byłoby gdyby były to takie strony, które są np w formie kursu online.
Z góry dzięki
Tytuł: Odp: Stronki do nauki angielskiego
Wiadomość wysłana przez: WioLka34 w Luty 17, 2018, 05:16:24 pm
Według mnie z samych stron internetowych języka się nie nauczysz na dobrym poziomie. Angielski choć pozornie jest jednym z łatwiej przyswajalnych języków to jednak też posiada dużo różnych wyjątków i zaskakujących elementów. Dużo lepiej nauczysz się języka w profesjonalnej szkole, jak np. https://lincoln.edu.pl/warszawa/terminy-zajec/ (https://lincoln.edu.pl/warszawa/terminy-zajec/). Tam profesjonalny lektor krok po kroku objaśni gramatykę i popracuje nad tym, co sprawia najwięcej trudności. W ten sposób będzie Ci znacznie łatwiej przyswoić ten język.
Tytuł: Odp: Stronki do nauki angielskiego
Wiadomość wysłana przez: Grig w Marzec 09, 2018, 01:04:35 pm
Warto sprawdzić nauka języka angielskiego Szczecin (https://emi-angielski.pl/)
Tytuł: Odp: Stronki do nauki angielskiego
Wiadomość wysłana przez: kloala w Marzec 27, 2018, 03:43:50 pm
Podręczniki są mimo wszystko wskazane.
Tytuł: Odp: Stronki do nauki angielskiego
Wiadomość wysłana przez: kogutka w Kwiecień 13, 2018, 09:13:44 am
Jeśli naprawdę zależy wam na tym aby nauczyć się języka angielskiego, to warto pomyśleć o zapisaniu się do szkoły językowej. Ja ze swojej strony polecam https://speak-up.pl/ - posiadają odziały w każdym dużym mieście, co jest dużym plusem. Ponadto takie kursy są w atrakcyjnych cenach, moim zdaniem warto.
Tytuł: Odp: Stronki do nauki angielskiego
Wiadomość wysłana przez: yuki w Kwiecień 20, 2018, 02:07:56 pm
Ja speak-upa nie polecam, gdyż można różnie trafić na prowadzących (jedni są super, inni meh), a  z racji tego, że zapisujesz się na różne godziny nie zawsze możesz trafić na tego super. A poza tym ta szkoła sporo kosztuje, nie jestem pewna czy to tego warte.
Języka równie dobrze można się uczyć w domu, a raz na jakiś czas zapisać się na korki coby ktoś z zewnątrz mógł obiektywnie ocenić Twoje postępy w nauce.
Do angielskiego i innych języków spoko jest dualingo. Fajne jest to, że odpalasz go na telefonie i gdziekolwiek jesteś sobie robisz zadanka. (PS. to też zalezy na jakim poziomie jesteś itd.)
Tytuł: Odp: Stronki do nauki angielskiego
Wiadomość wysłana przez: bret596 w Maj 15, 2018, 12:17:12 pm
Jeżeli nie chcesz się uczyć w żadnej szkole polecam zacząć od oglądania filmów/seriali z napisami, wtedy bardzo szybko możemy załapać słówka, skojarzyć je i wiedzieć jak się wymawia. Mi taki sposób bardzo pomógł.
A tak to podręczniki, płyty, czytanki.
Tytuł: Odp: Stronki do nauki angielskiego
Wiadomość wysłana przez: poldek00 w Wrzesień 24, 2018, 12:24:36 pm
zgadzam sie ogladanie angjezycznych programow na pewno rozwija umiejetnosci jezykowe no i uczy slownictwa poza tym osluchujesz sie z wymowa
Tytuł: Odp: Stronki do nauki angielskiego
Wiadomość wysłana przez: maciejka123 w Czerwiec 24, 2019, 08:51:06 pm
Jeśli zależy Ci na naprawdę efektywnej nauce, zapisz się do szkoły językowej. Ze swojej strony mogę zaproponować Tutlo. To szkoła językowa umożliwiająca naukę w 100% online, za pośrednictwem specjalnej platformy. To, co wyróżnia ją spośród innych szkół językowych to to, że niewykorzystane "godziny" przechodzą na kolejny okres rozliczeniowy, jeśli nie wykorzysta się ich w miesiącu obecnym.