Naukowy.pl

Języki obce => Angielski => Dyskusje => Wątek zaczęty przez: Tur. językowa w Październik 11, 2012, 02:37:03 pm

Tytuł: Naucz się języka - za granicą! Nie?
Wiadomość wysłana przez: Tur. językowa w Październik 11, 2012, 02:37:03 pm
Witam serdecznie,
Nauka języka to mix róźnych form/technik. Każdy z nas powinien wybrać te najlepsze i najbardziej dla niego efektywne i na nich skupić swój czas/uwagę.

Jako jedną z propozycji moga być kursy językowe za granicą właśnie.
Nauka w miejscu gdzie język jest przez wszystkich używany i w międzynarodowych grupach kursantów. 2-3 nauki za granicą może dać efekty podobne do 1 letniej nauki w Polsce z tym, że... bariera językowa przełamana zostanie dużo szybciej!

Sprachcaffe oferuje kursy językowe m.in w Anglii, USA, Francji, Włoszech, USA, Niemczech, na Malcie, w Chinach, Meksyku, na Kubie, w Kanadzie... (http://www.sprachcaffe.com/polski/main.htm)
 
Kursy za granicą nie są oczywiście złotym środkiem i nie nauczą nas mówić - są jednym z etapów naszej edukacji i powinny być jak najbardziej wzpocnione nauką w Polsce w szkole czy na kursach dodatkowych!
 [/b]
Tytuł: Odp: Naucz się języka - za granicą! Nie?
Wiadomość wysłana przez: Miśka w Listopad 30, 2020, 09:24:38 am
A skoro już o nauce języka mowa, to czy jest tutaj ktoś, kto uczy się języka rosyjskiego? I jak wrażenia? Widziałam na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezykowe/rosyjski/online (https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezykowe/rosyjski/online), że na przykład Szkoła Językowa ProfiLingua organizuje takie kursy nawet w systemie on-line. Co o tym sądzicie?