Naukowy.pl

Humanistyczne => Język polski => Dyskusje => Wątek zaczęty przez: Devil93 w Maj 12, 2020, 12:31:34 pm

Tytuł: Sala na wesele
Wiadomość wysłana przez: Devil93 w Maj 12, 2020, 12:31:34 pm
Dzień dobry,
mam dziś do Was nietypowe pytanie. Moja znajoma będzie w końcu brała ślub kościelny i poprosiła mnie o znalezienie sali. Sama ma na głowie małe dziecko i inne elementy, więc ja pomyślałam, że ok, podejmę się tego zadania. No i się tak zastanawiam, czy wesele w dworku new restaurant (https://www.marcinorzolek.pl/kilka-historii/wesele-w-dworku-new-restaurant) może się udać? Znacie to miejsce?
Tytuł: Odp: Sala na wesele
Wiadomość wysłana przez: schwarzowa w Czerwiec 22, 2020, 10:20:02 am
A co z dodatkowymi atrakcjami na Wasze wesele? Macie już coś wybrane? Co powiecie na przykład na wynajem fotobudki (http://wynajem fotobudki)? W ostatnich latach jest to dość popularne i wydaje mi się, że sprawia zawsze gościom wiele frajdy ;) A Wy co o tym sądzicie?
Tytuł: Odp: Sala na wesele
Wiadomość wysłana przez: Sweethearh w Lipiec 01, 2021, 05:34:29 pm
Co do dworku, to może warto postawić na Pałac Bogaczów, który też ma niewątpliwie urok. W szczególności jego wnętrza, które zachowane są w dawniejszym  stylu. Tam można się poczuć po królewsku. Poza tym super jest to, że praktycznie każde imprezy okolicznościowe zielona góra (https://palacbogaczow.pl/uroczystosci/)  mogą być tam zorganizowane.
Tytuł: Odp: Sala na wesele
Wiadomość wysłana przez: maciejka123 w Czerwiec 15, 2022, 10:43:45 am
Hej dziewczyny, gdzie kupowałyście swoje suknie ślubne? Ja jestem właśnie na etapie poszukiwań i myślałam, żeby wybrać się do tego salonu https://www.agnesfashiongroup.pl (https://www.agnesfashiongroup.pl) w Szczecinie. Noszę rozmiar 42 i słyszałam, że mają w ofercie również większe modele.
Tytuł: Odp: Sala na wesele
Wiadomość wysłana przez: martawawa w Czerwiec 17, 2022, 06:04:29 pm
Faktycznie, wybór sali na wesele to zawsze trudna decyzja. Kluczem do sukcesu jest rozpoczęcie swoich poszukiwań odpowiednio wcześnie. Niestety wielu parom wydaje się, że w każdej chwili będą miały dostępny pełen wachlarz możliwości. W rzeczywistości to te najbardziej popularne miejsca mają terminy zajęte nawet rok do przodu. Szczególnie gdy mówimy o wiosenno-letniej porze roku. Poza tym musimy ustalić wspólnie jakie są nasze oczekiwania, ilu gości chcemy zaprosić oraz jaki standard nas interesuje. Często zapominamy w tym wszystkim o takich szczegółach jak przygotowanie umowy z właścicielem sali weselnej. Na szczęście rzetelne informacje na ten temat znajdziemy w poradnikach, przykład - https://kobieta.wp.pl/jak-powinna-wygladac-umowa-z-sala-weselna-sprawdz-co-powinno-sie-w-niej-znalezc-6427576442820225a Pozwoli to na uniknięcie niepotrzebnego stresu i ewentualnych problemów.
Tytuł: Odp: Sala na wesele
Wiadomość wysłana przez: Miśka w Lipiec 21, 2022, 08:45:14 am
A jakie Wam się najbardziej podobają wystroje Sali weselnej? Gdzie szukacie inspiracji? Ja ostatnio trafiłam na stronę https://happenings.pl/dekoracja-sali-weselnej (https://happenings.pl/dekoracja-sali-weselnej). Jak widać sklep ten oferuje naprawdę ogromny wybór dekoracji właśnie na taką okazję, ale nie tylko ;) Może ktoś z Was miał z nim już kiedyś do czynienia?