Naukowy.pl

Społeczne => Ekonomia => Dyskusje => Wątek zaczęty przez: montez w Wrzesień 08, 2005, 01:23:30 pm

Tytuł: Wybór lokalizacji do biznesu - oszacowanie częstosci .......
Wiadomość wysłana przez: montez w Wrzesień 08, 2005, 01:23:30 pm
...odwiedzin potencjalnych klientów

Czy macie jakieś materiał dot. wyboru lokalizacji do biznesu lub prognozowania popytu dla danej lokalziacji uwzględniając kilka założonych czynników losowych

Bardzo proszę o pomoc.

Pozdrawiam
Tytuł: Odp: Wybór lokalizacji do biznesu - oszacowanie częstosci .......
Wiadomość wysłana przez: Sweethearh w Listopad 24, 2018, 08:53:29 am
Na pewno warto wybrać dobrą lokalizację, gdzie powstanie nasza firma. A czy myślałeś już nad usprawnieniami, jakie wdrążysz do swojej działalności? Może zainteresuje Cię coś takiego jak elektroniczny obieg jak i archiwizacja dokumentów? Z takimi systemami możesz spotkać się na stronie http://www.primesoft.pl/ . Warto tam zajrzeć.
Tytuł: Odp: Wybór lokalizacji do biznesu - oszacowanie częstosci .......
Wiadomość wysłana przez: Irekk w Listopad 26, 2018, 01:31:54 pm
Warto już przy następnym stadium firmy zainteresować się controllingiem. Warto poczytać na ten temat https://www.controlling-systems.pl (https://www.controlling-systems.pl) , gdyż na tej stronie piszą specjaliści zajmujący się controllingiem od wielu lat. Temat jest naprawdę ciekawy i warto o nim dowiedzieć się więcej.
Tytuł: Odp: Wybór lokalizacji do biznesu - oszacowanie częstosci .......
Wiadomość wysłana przez: http://forum.naukowy.pl/n w Luty 23, 2021, 03:12:19 pm
Biznes najlepiej jest lokować w miejscach w których w ciągu dnia przebywa wielu klientów. Lub też w internecie, to coraz bardziej popularne miejsce zakupów. Tutaj https://tearsofjoy.pl/kopalnia-wiedzy/content-marketing-w-social-mediach-jak-przyciagnac-nim-klientow natomiast poczytacie o tym jak zająć się reklamą w social mediach, jak budować tam swoją markę.