Naukowy.pl

Społeczne => Ekonomia => Dyskusje => Wątek zaczęty przez: carl w Kwiecień 24, 2007, 12:25:39 am

Tytuł: samorozwój i szkolenia
Wiadomość wysłana przez: carl w Kwiecień 24, 2007, 12:25:39 am
witam serdecznie,

jest to moj pierwszy post ale na pewno nie ostatni.. chcialbym sie z wami przywitac i zachecic do dyskusji, ktorej tu wg mnie brakuje.. jak w temacie chcialbym sie dowiedziec jakie szkolenia wydaja sie wam interesujace i przede wszystkim dajace poczucie spelnienia i satysfakcji zawodowej :)

do zobaczenia
Tytuł: Odp: samorozwój i szkolenia
Wiadomość wysłana przez: koraa w Październik 28, 2017, 10:49:24 pm
Uważam,że każdy powinien od czasu do czasu zainwestować we własny rozwój. Owszem można się też samodzielnie doskonalić jednak szkolenia są o wiele lepsze. U nich https://www.szkoleniaeksperckie.pl/lista-szkolenia/szkolenia-prawo jest wiele ciekawych szkoleń. Mają oni na prawdę dobre opinie,a ich oferta jest atrakcyjna. Zajrzyj sobie tam bo warto :)
Tytuł: Odp: samorozwój i szkolenia
Wiadomość wysłana przez: olenka w Lipiec 23, 2018, 11:01:39 am
Ja z zawodu jestem wizażystką i przy każdej okazji lubię poszerzać swoje kwalifikacje. Ostatnio zainteresował mnie kurs malowania twarzy: https://bodypainter.pl/kurs-malowania-twarzy-cena-oferta-warsztaty-facepainting/ (https://bodypainter.pl/kurs-malowania-twarzy-cena-oferta-warsztaty-facepainting/). To świetna opcja na przykład do fotografii artystycznej. Co o tym sądzicie?
Tytuł: Odp: samorozwój i szkolenia
Wiadomość wysłana przez: schwarzowa w Wrzesień 02, 2018, 09:13:00 am
Ja uważam, że każdy właściciel firmy zatrudniający innych ludzi powinien dbać o to, żeby jego pracownicy byli dobrze wykwalifikowani. Są teraz rożne firmy, np firma szkoleniowa JGT z Warszawy, które przeprowadzają rozmaite kursy i szkolenia dla pracowników różnych branż. Na przykład, jeśli ktoś pracuje w nieruchomościach, to powinien wiedzieć dokładnie, jak wygląda zarządzanie najmem Szkolenie (https://www.jgt.pl/szkolenia,audyt-nieruchomosci-2018anb.html) z tego zakresu również można zamówić w firmie JGT, a w internecie możecie zapoznać się z pełną ofertą prowadzonych przez nich szkoleń.
Tytuł: Odp: samorozwój i szkolenia
Wiadomość wysłana przez: ElenkA w Lipiec 21, 2019, 02:17:08 am
Coraz bardziej popularne jest tak zwane kształcenie dualne, nie wiem czy słyszeliście o takim. To system kształcenia, który według mnie ma przyszłość, ponieważ doświadczenie zawodowe zdobywa się jeszcze w szkole. Możecie na https://edunet-poland.pl/ znaleźć więcej info na ten temat.
Tytuł: Odp: samorozwój i szkolenia
Wiadomość wysłana przez: http://forum.naukowy.pl/n w Listopad 21, 2019, 12:51:39 pm
Samorozwój i szkolenie się jest bardzo ważne dla człowieka. Czasami szkolenie jest niezbędne, aby odpowiednio wykonywać swoją pracę. Na stronie: https://ecrklex.pl/ znalazłem szkolenia dla oświaty. Moim zdaniem są bardzo ważne ale też ciekawe. Jest ich tutaj na prawdę ogromny wybór - są szkolenia otwarte, zamknięte, prowadzone on-line. Są nawet szkolenia dla osób prowadzących placówki edukacyjne. Żałuję, że nie ma tylu szkoleń dla osoby pracującej na takim stanowisku jak ja. Z przyjemnością wyszkoliłbym się w tym temacie.
Tytuł: Odp: samorozwój i szkolenia
Wiadomość wysłana przez: Pytajka w Sierpień 30, 2020, 01:23:06 pm
Teraz dostępność szkoleń jest bardzo duża i z pewnością każdy wybierze coś dla siebie. Jeśli interesuje was podnoszenie swoich kwalifikacji to zerknijcie na ofertę szkoleń proponowanych przez centrum https://eszkolenia.eduedukacja.pl/ . Tu poza szkoleniami BHP możecie skorzystać między innymi z kursów zawodowych z różnych branż.