Naukowy.pl

Społeczne => Ekonomia => Dyskusje => Wątek zaczęty przez: Dorotix w Luty 09, 2016, 07:29:02 pm

Tytuł: platforma zakupowa
Wiadomość wysłana przez: Dorotix w Luty 09, 2016, 07:29:02 pm
Z zaopatrzeniem mamy do czynienia praktycznie wszędzie, od zastosowania w życiu prywatnym po życie zawodowe, np. zamówienie materiałów biurowych. Zaopatrzenie w przedsiębiorstwach jest jednak procesem o wiele bardziej złożonym i skomplikowanym, wymagającym większego zasobu wiedzy, jest też prowadzone na większą skalę. Procesy zaopatrzeniowe nabierają coraz większego znaczenia, przez co stają się ściśle monitorowanym elementem organizacji. Stanowią one dość dużą część całkowitych kosztów przedsiębiorstwa, są elementem "wejścia" towarów, surowców lub półfabrykatów do organizacji niezbędnych do ich dalszego przetworzenia lub odsprzedaży. W dalszych etapach przekłada się to na zyski przedsiębiorstwa, rentowność jego produktów, wizerunek oraz pozycję na rynku.
Zdalny zaopatrzeniowiec w postaci platformy zakupowej to połączenie informacji o przetargach z nowoczesnym systemem wyboru korzystnej dla nas oferty. Jest to bardzo istotne w dużych firmach gdzie dba się o przejrzystość zawieranych kontraktów biznesowych. Ale czy tylko. Platforma zakupowa typu Marketplanet OnePlace - http://www.marketplanet.pl/blog-i-zasoby/ to przede wszystkim wygoda dla przedsiębiorstwa. Zmniejszenie kosztów wyszukiwania kontrahentów zdolnych do wykonania usługi, czy dostawy, jak również gwarancja najbardziej korzystnych warunków współpracy. To nowoczesny sposób rozliczeń księgowych i finansowych.
Tytuł: Odp: platforma zakupowa
Wiadomość wysłana przez: Kasia90 w Lipiec 16, 2016, 03:08:14 pm
Połączenie platformy zakupowej z księgowością i działem rozliczeń to z pewnością duże ułatwienie. O ile wiem klienci Banku ING mają również możliwość podłączenia rozliczeń transakcji do oferowanych przez nich księgowości. Do tego mają też własną platformę zakupową powiązaną z ułatwieniami dotyczącymi finansowania zawieranych u nich transakcji. Szczegóły znajdziecie na stronach transakcyjnych https://aleo.com/pl/firmy/surowce-i-polprodukty .
Tytuł: Odp: platforma zakupowa
Wiadomość wysłana przez: http://forum.naukowy.pl/n w Marzec 20, 2018, 08:55:32 pm
PrestaShop to dobra platforma, na której można stworzyć stronę zakupową. Wiecie o tym? A może próbowaliście już coś takiego? Jeśli jeszcze nie to musicie ją sprawdzić w integracji z system płatności Cashbill. Wszystko załatwimy sobie od razu, bez żadnego problemu. Wszystko jest dla nas dostępne na stronie cashbill.pl/integracja/integracja-platnosci-online-prestashop (https://www.cashbill.pl/integracja/integracja-platnosci-online-prestashop). Zachęcam do przeczytania szczegółów i do szybkiego podjęcia decyzji. Na pewno nie będziemy żałować.
Tytuł: Odp: platforma zakupowa
Wiadomość wysłana przez: Szymko w Marzec 27, 2018, 02:15:59 pm
Mając firmę warto zaopatrzyć się w przyjmowanie szybkich przelewów, płatności paysafecard oraz płatności mobilnych. Świetnym rozwiązaniem tutaj będzie serwis https://hotpay.pl/
Cenie ich głównie za to, że mają szybkie wypłaty, świetny support i nie ma dla nich rzeczy niemożliwych. Mam na myśli, że jeżeli potrzebujesz jakiś rozwiązań dedykowanych, wtyczek czy pomocy przy wdrożeniu to oni zawsze chętnie i szybko pomagają :)
Tytuł: Odp: platforma zakupowa
Wiadomość wysłana przez: Devil93 w Luty 24, 2020, 11:06:27 am
Dla mnie każda nowa platforma zakupowa, czy sklep taki jak Farrow Design, to po prostu mała okazja do ucieszenia się, świętowania. Lubię kupować online, a nie wypada przecież się ograniczać. Wczoraj na przykład kupiłam 2 różne zaproszenia na komunię https://farrowdesign.pl/ i muszę je pokazać mężowi, by zdecydował, których zamawiamy więcej.
Tytuł: Odp: platforma zakupowa
Wiadomość wysłana przez: Sweethearh w Marzec 22, 2020, 03:21:30 pm
Doskonale Cię rozumiem... Też preferuje zakupy w sieci. Nie lubię impulsywnie robić zakupów, a tak najczęściej mam w sklepach. A tutaj dokładnie mogę przejrzeć sobie ofertę, przemyśleć etc. Widzisz Ty znalazłaś zaproszenia na komunię, a ja znalazłam tutaj https://mkmaryla.pl/  piękne alby komunijne. Każdy znajdziecie coś dobrego dla siebie w poszczególnych sklepach.
Tytuł: Odp: platforma zakupowa
Wiadomość wysłana przez: olenka w Luty 19, 2021, 09:10:26 am
Wszystko też zależy od tego, co chcemy kupić :) Jeśli szukamy na przykład butów dla całej rodziny to odwiedzimy platformę zakupową Pantofelek24: https://pantofelek24.pl/pol_m_Obuwie-damskie_Koturny-256.html (https://pantofelek24.pl/pol_m_Obuwie-damskie_Koturny-256.html). Wybór butów jest naprawdę bardzo duży.