Naukowy.pl

Techniczne => Architektura => Dyskusje => Wątek zaczęty przez: Hibertom w Lipiec 18, 2007, 10:44:55 am

Tytuł: Pomoc w aranżacji małej łazienki
Wiadomość wysłana przez: Hibertom w Lipiec 18, 2007, 10:44:55 am
Witam,

potrzebuje pomocy w aranżacji małej łazienki 3,7m2.
Mam plan łazienki. Chciałbym wprowdzić kilka poprawek jednak czy będą one funkcjonalne i regonomiczne?! Oto chcę się poradzić :)
Tytuł: Odp: Pomoc w aranżacji małej łazienki
Wiadomość wysłana przez: schwarzowa w Maj 28, 2018, 08:02:13 pm
Każdą łazienkę da się ładnie urządzić, nawet tą najmniejszą :) Zwróć też uwagę na wybór płytek - nie powinny być one zbyt ciemne, a raczej jasne, żeby optycznie powiększyły pomieszczenie. Na http://www.sto-polska.com.pl/wybor-plytek-hiszpanskich-lub-pochodzacych-z-innych-krajow-powinien-byc-przemyslany/ (http://www.sto-polska.com.pl/wybor-plytek-hiszpanskich-lub-pochodzacych-z-innych-krajow-powinien-byc-przemyslany/) masz krótki artykuł na temat wyboru płytek łazienkowych, przeczytaj sobie, a nuż się przyda :)
Tytuł: Odp: Pomoc w aranżacji małej łazienki
Wiadomość wysłana przez: Fermi w Czerwiec 22, 2018, 12:16:27 pm
Koniecznie pomyśl o tym, by dopasować odpowiednie żarówki, jak i ich kolor. Zobacz sobie bloga od ultra elektro, oraz och sklep https://www.ultra-elektro.pl/141-zarowki-led-mr11 w którym znajdziesz każdą żarówkę, która akurat potrzebna jest w twojej łazience. Mała łazienka powinna być urządzona w szczególności w białe kolory, z dużą ilością oświetlenia.
Tytuł: Odp: Pomoc w aranżacji małej łazienki
Wiadomość wysłana przez: maciejka123 w Lipiec 19, 2018, 08:49:12 pm
Ja przed aranżacją potrzebuję jeszcze inne pomocy - hydraulika z Poznania, który zajmie się wszystkimi rurami w łazience, ponieważ niestety na dzień dzisiejszy wygląda to wszystko fatalnie. Zastanawiam się nad tą firmą http://pogotowieawokan.pl ponieważ wykonują wiele usług i nawet można do nich dzwonić w awaryjnych sytuacjach. Myślicie, że będzie to dobra opcja, aby na takiego hydraulika z Poznania się zdecydować?
Tytuł: Odp: Pomoc w aranżacji małej łazienki
Wiadomość wysłana przez: Sweethearh w Styczeń 14, 2019, 08:07:20 pm
Proponuje również zajrzeć sobie w artykuł https://urokliwydom.pl/lazienka/armatura-lazienkowa-jaka-baterie-wybrac/ .   Jak chcecie dowiedzieć się jaką wybrać baterię do swojej łazienki znajdziecie tam, na ten temat porady. Co fajne znajdziecie tam opisy poszczególnych modeli, przez co możecie zapoznać się z ich specyfiką.
Tytuł: Odp: Pomoc w aranżacji małej łazienki
Wiadomość wysłana przez: ElenkA w Grudzień 13, 2019, 12:53:23 am
Czy mała czy duża łazienka, każda musi być dobrze przemyślana i rozplanowana. Często też pada pytanie, wanna czy prysznic. Według mnie jedno i drugie rozwiązanie ma swoje plusy. Ja akurat wybrałam wannę i teraz przeglądam obudowy do wanien na ceneo.pl (https://www.ceneo.pl/Obudowy_do_wanien) , żeby wszystko ładnie wyglądało. Wolę obudowę zdecydowanie.