Naukowy.pl

Na początek => Na każdy temat => Wątek zaczęty przez: ulatula003 w Sierpień 14, 2018, 04:08:58 pm

Tytuł: Używany samochód ? Polska vs Niemcy
Wiadomość wysłana przez: ulatula003 w Sierpień 14, 2018, 04:08:58 pm
samochody niemcy (https://www.auta-z-niemiec.com/) to jeden z najbardziej kontrowersyjnych tematów ostatnich czasów. Auto można kupić tanio, ale czy bezpiecznie ? Przekręty o jakich głównie się słyszy to nierozliczony za samochód VAT. Jeśli tanie auta z niemiec (https://www.auta-z-niemiec.com/) chodzą ci po głowię, to nie przechodź obojętnie obok niemieckie strony z samochodami (https://www.auta-z-niemiec.com/), które pomogą ci nawet auto sprowadzić i zarejestrować !
Tytuł: Odp: Używany samochód ? Polska vs Niemcy
Wiadomość wysłana przez: Zuzelek w Wrzesień 21, 2018, 02:54:55 pm
Wiadome jest że samochód należy od czasu do czasu naprawiać. Dlatego chciałbym wam polecić profesjonalne części do samochodu. Oferują min. tłumiki warszawa (http://www.cardevices.pl/)
Polecam sprawdzić ich ofertę!  ;D
Tytuł: Odp: Używany samochód ? Polska vs Niemcy
Wiadomość wysłana przez: schwarzowa w Listopad 26, 2018, 09:13:02 pm
Moim zdaniem również bardziej opłaca się sprowadzić samochód z zagranicy. Ja własnie przymierzam się do zakupu nowego, jednak najpierw muszę pozbyć się starego grata. Jak sądzicie, czy warto skorzystać z oferty https://kupiewszystkieauta.pl/skup-aut-osobowych/ (https://kupiewszystkieauta.pl/skup-aut-osobowych/), czy lepiej spróbować sprzedać samochód na własną rękę ?
Tytuł: Odp: Używany samochód ? Polska vs Niemcy
Wiadomość wysłana przez: olenka w Luty 04, 2019, 02:46:08 pm
Sprowadzając niemieckie auto tak naprawdę nie wiesz do końca, co kupujesz. Wiem co mówię bo sama miałam ostatnie pół roku taki problem. Ciągle musiałam korzystać z pomocy drogowej http://pomocdrogowa.olkusz.pl/kontakt (http://pomocdrogowa.olkusz.pl/kontakt). Na szczęście pozbyłam się już tego problematycznego samochodu.
Tytuł: Odp: Używany samochód ? Polska vs Niemcy
Wiadomość wysłana przez: jaksa w Luty 27, 2019, 09:32:07 am
Hmmm no ja jestem sceptyczna co do samochodów używanych, ale wiadomo każdy ma inną sytuację. Ja się przekonałam do salonów jak w Częstochowie w maździe Klimczak auto kupiłam. Jednak to pewniak, mam wyposażenie pod siebie dobrane, nawet kolor taki jak chciałam. A do tego pomoc i miła obsługa od pierwszego wejścia do salonu
Tytuł: Odp: Używany samochód ? Polska vs Niemcy
Wiadomość wysłana przez: olenka w Marzec 25, 2019, 12:32:54 pm
Inną kwestią jest to, że sprowadzając takie auto kupujesz kota w worku. Wszystko może być w nim popsute. Jeśli okaże się, że coś jest nie tak z turbosprężarką, filtrami dpf albo wtryskiwaczami to zajrzyj sobie na stronę http://turbospec.pl/ (http://turbospec.pl/). Oni zajmują się regeneracją.
Tytuł: Odp: Używany samochód ? Polska vs Niemcy
Wiadomość wysłana przez: ElenkA w Czerwiec 01, 2019, 05:12:27 am
To może zaproponuję markę BMW? Takie samochody sprzedaje dealer BMW Bawaria Motors. U nich można kupić samochód nowy lub używany. Na leasing też można się zdecydować, kwestia co kto potrzebuje. Tam z pewnością chętnie doradzą.