Naukowy.pl

Na początek => Na każdy temat => Wątek zaczęty przez: kogutka w Marzec 15, 2019, 01:08:21 pm

Tytuł: Kiedy włosy wypadają
Wiadomość wysłana przez: kogutka w Marzec 15, 2019, 01:08:21 pm
Co zrobić kiedy włosy wypadają? Macie sprawdzone sposoby? Ja testowałam wiele rzeczy i niestety bez żadnych efektów. Myślę o wizycie u trychologa. Na stronie https://piotrturkowski.pl/jak-wyglada-przebieg-zabiegu-przeszczepu-wlosow/ przeczytałam o zabiegu, jakim jest przeszczep włosów. W sieci widziałam również zdjęcia przed i po. Muszę wam powiedzieć, że jestem pod ogromnym wrażeniem.
Tytuł: Odp: Kiedy włosy wypadają
Wiadomość wysłana przez: Devil93 w Kwiecień 11, 2019, 08:53:25 am
Od kiedy pamiętam to troszkę włosów gubiłam, ale to co teraz dzieje się na mojej głowie, to jakiś kosmos. Góra głowy prawie łysa, jestem załamana! ;( Nie wiem, co mam robić, trycholog mówi, że to androgenowe wypadanie i nic z tym nie mogę zrobić.. Za bardzo.. No, ale czy chociaż takie ampułki https://www.ceneo.pl/Pozostale_kosmetyki_do_wlosow/Rodzaj:Ampulki.htm wzmocnią włosy? Jak sądzicie?
Tytuł: Odp: Kiedy włosy wypadają
Wiadomość wysłana przez: pysia2 w Maj 19, 2019, 01:16:13 pm
Może dobra peruka? https://perukikrakow.pl/peruki-naturalne-krakow/ (https://perukikrakow.pl/peruki-naturalne-krakow/), to wcale nie jest złe rozwiązanie, można bardzo dobrze w takiej wyglądać i pozbyć się kompleksów związanymi z małą ilością własnych włosów. To rzuca się bardzo w oczy, nawet dobre cięcie nie pomoże jak jest ich mało, w peruce można się poczuć dużo lepiej. Przeszczep włosów to tak pół na pół, nie wszystkie kępki się przyjmują.