Naukowy.pl

Matura => Dyskusje => Wątek zaczęty przez: gloryjka w Listopad 28, 2017, 10:18:17 pm

Tytuł: Pożyczka potrzebna
Wiadomość wysłana przez: gloryjka w Listopad 28, 2017, 10:18:17 pm
Cześć wszystkim. Mam takie pytanie dotyczące kredytów. Mam małą firmę i staram sie ją delikatnie rozbudować, a do tego niezbędne są dodatkowe pieniądze. Wielu moich znajomych poleca mi ofertę firmy Vivus . Bardzo pozytywnie wypowiadali się o warunkach, jakie firma oferuje. Minimum formalności, a wszystko przeprowadzone szybko i profesjonalnie. Ktoś z Was korzystał i również poleca ? Czytałam opinie o  pożyczkach pozabankowych (http://www.pozyczki-pozabankowe.pl) i nie wiem na jaki ewentualnie inny bank wybrać ?
Tytuł: Odp: Pożyczka potrzebna
Wiadomość wysłana przez: bierendaa w Grudzień 30, 2017, 04:36:47 pm
Jeżeli to jest szansa na rozwój to na pewno warto zainwestować w taką pożyczkę. Nie ma co się bać, trzeba czasem troszkę zaryzykować, żeby móc później wyciągnąć więcej. Ja korzystałem kiedyś z tego typu pozyczek, firma https://mikrorata.pl/pozyczka-przez-internet-na-konto/ (https://mikrorata.pl/pozyczka-przez-internet-na-konto/) poratowała mnie jednak były to szybkie i niewielkie pożyczki internetowe
Tytuł: Odp: Pożyczka potrzebna
Wiadomość wysłana przez: Wacek121 w Marzec 19, 2018, 05:39:44 pm
Dajta spokój z tymi kredytami
Tytuł: Odp: Pożyczka potrzebna
Wiadomość wysłana przez: agawosia w Lipiec 30, 2018, 08:54:25 pm
Nie wiem czy chwilówka, to dobry kierunek. Może warto spróbować najpierw postarać się o kredyt w banku? Według mnie będzie sporo tańszy. Udaj się do jakiegoś sprawdzonego doradcy kredytowego. Wiele osób poleca kredyt123 opinie (https://kredyt123.pl/) mają dobre, więc myślę, że warto spróbować.
Tytuł: Odp: Pożyczka potrzebna
Wiadomość wysłana przez: olenka w Styczeń 31, 2019, 02:28:01 pm
Zastanawianie się nad tym co jest bardziej opłacalne ma sens. Chociaż gdy ja patrze na oferty kredytów i pożyczek, to dużo bardziej opłacalna jest pożyczka niż kredyt, No i przede wszystkim dużo łatwiej jest ją dostać. Popatrz tylko na tym blogu https://blog.pozyczkabez.pl/ ja teraz jest wiele fajnych ofert pożyczkowych. Przed wzięciem takiem pożyczki warto troche poczytać by być bardziej zorientowanym.
Tytuł: Odp: Pożyczka potrzebna
Wiadomość wysłana przez: http://forum.naukowy.pl/n w Luty 19, 2019, 07:28:32 am
Zastanawiam się właśnie nad pożyczką i przyznam szczerze, że wiele pozytywnych opinii słyszałam na temat pożyczek od https://kokos.pl/ Korzystaliście już z ich pomocy? Jeśli tak, to koniecznie dajcie znać, ale osobiście dowiedziałam się, że mają zawsze najlepsze propozycje.
Tytuł: Odp: Pożyczka potrzebna
Wiadomość wysłana przez: kogutka w Marzec 26, 2019, 07:38:38 pm
Słuchajcie wydaje mi się, że jeśli szukacie ciekawych ofert jeśli chodzi o pożyczki to na przykład na Asa (https://www.aasapolska.pl/)  znajdziecie ciekawą ofertę.  Na ich stronie www wszystko jest bardzo dobrze opisane i można szczegółowo sie im przyjrzeć i poznać warunki kredytowania. Uważam, że warto tam zajrzeć, może akurat cos wam się spodoba!
Tytuł: Odp: Pożyczka potrzebna
Wiadomość wysłana przez: pysia2 w Czerwiec 21, 2019, 08:58:14 am
Na http://gotowkowice.pl/ (http://gotowkowice.pl/) jest artykuł o zdobywaniu pieniędzy na rozpoczęcie działalności firmy. Wiadome jest, że bez kapitału nie ma możliwości by zacząć działać. Wzięcie kredytu to będzie najlepsze rozwiązanie w takiej sytuacji, tylko żeby wziąć go po dokładnym porównaniu gdzie warto.
Tytuł: Odp: Pożyczka potrzebna
Wiadomość wysłana przez: dominik67 w Sierpień 07, 2019, 10:23:58 pm
Jeśli potrzeba małych pieniędzy to warto sobie poczytać o ofercie firmy Provema https://provemacredit.pl/?7483f2. Pieniądze na koncie pojawiają się bardzo szybko, umowa jest jasno napisana, a wniosek wypełnia się bardzo łatwo. Myślę, że warto skorzystać z ich oferty.