Naukowy.pl

Matura => Dyskusje => Wątek zaczęty przez: olenka w Wrzesień 25, 2018, 06:34:02 pm

Tytuł: gdzie zorganizować wesele pod Warszawą
Wiadomość wysłana przez: olenka w Wrzesień 25, 2018, 06:34:02 pm
Sprawdzonym miejscem na organizację wesela w bliskich okolicach Warszawy jest Willa Zagórze koło Sulejówka. Jest to nieduży, kameralny hotel z dużą salą weselną pod Warszawą. Willa Zagórze to sprawdzony lokal, który posiada ogromne doświadczenie w organizacji wesel i przyjęć okolicznościowych. Jeżeli chcecie obejrzeć Willę Zagórze to zerknijcie na ich stronę: http://www.willazagorze.pl/pl/wesela-okolice- pod-warszawa.html
Tytuł: Odp: gdzie zorganizować wesele pod Warszawą
Wiadomość wysłana przez: Ailis w Listopad 20, 2018, 03:46:05 pm
No wiadomo na tak ważny dzień trzeba się dobrze przygotować po każdym względem. Ja jestem akurat na etapie szukania dla siebie sali i bardzo mi się spodobał ten zajazd http://www.zajazdgoscinny.pl/ . Mają naprawdę ładną salę, miłą obsługę. Hotel jest umieszczonym w świetnym miejscu. Sami zobaczcie.
Tytuł: Odp: gdzie zorganizować wesele pod Warszawą
Wiadomość wysłana przez: http://forum.naukowy.pl/n w Styczeń 08, 2019, 10:56:22 am
Ja miejsca jeszcze nie mam, ale coraz bardziej zastanawia mnie wesele w plenerze i chyba na taką opcję sobie pozwolę, bo znalazłam nawet firmę http://pikniki-imprezy.pl/oferta/organizacja-wesel-plenerowych/ która zajmuje się organizacją właśnie takich wesel.
Tytuł: Odp: gdzie zorganizować wesele pod Warszawą
Wiadomość wysłana przez: schwarzowa w Czerwiec 27, 2019, 09:46:05 pm
A jakie są Waszym zdaniem najlepsze atrakcje na wesele? Czy na przykład fire show organizowany przez https://jump-fire.pl/ (https://jump-fire.pl/) spodoba się Waszym zdaniem gościom? Czy lepiej jednak postawić na coś bardziej tradycyjnego, takiego jak na przykład pokaz fajerwerków?