Naukowy.pl

Matura => Dyskusje => Wątek zaczęty przez: olenka w Wrzesień 25, 2018, 05:24:26 pm

Tytuł: budowa magazynu
Wiadomość wysłana przez: olenka w Wrzesień 25, 2018, 05:24:26 pm
od jakiegoś czasu rozważam pomysł postawienia magazynu. Zastanawiam się tylko jak to wszystko odpowiednio zorganizować i za co się tak na prawdę zabrać. Wstępnie znalazłam tutaj http://pronamiot.pl/index.php/jak-zorganizowac-magazyn/ kilka bardzo dobrych informacji. Moze wy też podpowiecie mi za co sie zabrac?
Tytuł: Odp: budowa magazynu
Wiadomość wysłana przez: agawosia w Październik 10, 2018, 07:23:59 pm
Budowa magazynu, to tylko pozornie prosta inwestycja. Jeśli chcesz, żeby budynek był możliwie najbardziej funkcjonalny warto pomyśleć o wyposażeniu go w odpowiednie instalacje. Najważniejsze będzie wykonanie instalacji elektrycznej i oczywiście jej późniejszy testy poprzez pomiary elektryczne  (http://salwis.pl/okresowe-badania-instalacji-elektrycznych/)wykonywane przez specjalistów.
Tytuł: Odp: budowa magazynu
Wiadomość wysłana przez: pysia2 w Październik 25, 2018, 02:44:58 pm
Budowa magazynu nie jest skomplikowana jeśli podejmiemy współpracę z dobrą firmą wykonawczą. Wtedy mamy gwarancję, że całość wykonanych prac będzie zadowalająca i zgodna z normami bezpieczeństwa i funkcjonalności. W firmie ojca stawialiśmy magazyn nie tak dawno. Szybko i bezproblemowo dzięki temu, że generalne wykonawstwo powierzyliśmy firmie z polecenia Commercecon. To prawdziwi fachowcy dla których nie ma trudnych projektów.
Tytuł: Odp: budowa magazynu
Wiadomość wysłana przez: Sweethearh w Listopad 16, 2018, 07:03:45 pm
A zerknijcie jeszcze na ofertę http://depenbrock.pl/oferta/projektowanie-hal-magazynowych . Jak szukacie dobrych wykonawców hal stalowych to oni idealnie się tutaj sprawdzą. Dla nich nie tylko liczy się dobre wykonanie, ale również  bezpieczeństwo i ekologiczność.
Tytuł: Odp: budowa magazynu
Wiadomość wysłana przez: Fermi w Maj 20, 2019, 06:50:14 am
Każdy powinien pamiętać o zasadach bhp na halach magazynowych. Osobiście polecam firmę http://incor.com.pl/realizacje/ciagi-komunikacyjne-wozkow-widlowych/ , dzięki tym usługom, wyznaczysz bezpieczną drogę dla wózków widłowych . Twoi pracownicy będą Ci wdzięczni.
Tytuł: Odp: budowa magazynu
Wiadomość wysłana przez: schwarzowa w Czerwiec 27, 2019, 09:34:11 pm
Kiedy już postawicie Wasz własny magazyn, na pewno przyda Wam się jego wyposażenie. Na przykład jakieś dobrej jakości palety euro. Na stronie https://saspalety.pl/ (https://saspalety.pl/) możecie zapoznać się z ofertą jednego z największych producentów takich europalet w Europie - SAS GROUP. Dzięki nowoczesnej linii produkcyjnej oferowane przez nich palety są naprawdę bardzo dobrej jakości, na pewno będziecie zadowoleni ;)