Naukowy.pl

Społeczne => Ekonomia => Dyskusje => Wątek zaczęty przez: zosiakasperczak w Styczeń 09, 2015, 11:55:29 am

Tytuł: Czy po ekonomii łatwo o prace w logistyce?
Wiadomość wysłana przez: zosiakasperczak w Styczeń 09, 2015, 11:55:29 am
Jestem na IV roku ekonomii, chciałabym zmienić lekko swój profil i pracować w logistyce. Miałam praktyki już w takiej pracy i bardzo, bardzo mi się to podobało. Czy po moim wykształceniu jest możliwość pracy pełnoetatowej w takiej branży? Bo zastanawiam się, czy nie zrobić sobie jeszcze praktyk w takiej firmie w Poznaniu, która się zajmuje wyposażeniem magazynów http://www.promag.pl/Systemy_magazynowe_oferta_promag (http://www.promag.pl/Systemy_magazynowe_oferta_promag)
Tytuł: Odp: Czy po ekonomii łatwo o prace w logistyce?
Wiadomość wysłana przez: zosiakasperczak w Sierpień 13, 2015, 03:39:24 pm
Wiem że troche odgrzewane ale chciałam uzupełnić bo firma o, której wspominałam ma od niedawna e-sklep http://e-promag.pl (http://e-promag.pl) i to tam się obecnie realizuję :)
Tytuł: Odp: Czy po ekonomii łatwo o prace w logistyce?
Wiadomość wysłana przez: Kasia90 w Styczeń 07, 2017, 01:31:47 pm
To zależy na jakim stanowisku. Moja znajoma pracuje w jednym z ich punktów jako doradca - sprzedawca, a nie ma żadnych studiów. Regały nie są jakąś skomplikowanym produktem, nawet przy wyliczeniu obciążenia. Ale pytanie nie jest banalne. Co nam dają studia skoro pracodawcy często bardziej oczekują od nas certyfikatów zawodowych. Nas szef ciągle wysyła na jakieś szkolenia. Teraz nas wysłał na negocjacje handlowe http://www.academyofbusiness.pl/pl/szkolenia/negocjacje%2C110/ (http://www.academyofbusiness.pl/pl/szkolenia/negocjacje%2C110/) . Co ja mam negocjować gdy klient przyszedł po regał do samochodu, a płacić będzie i tak kartą.
Tytuł: Odp: Czy po ekonomii łatwo o prace w logistyce?
Wiadomość wysłana przez: vilmoci w Marzec 21, 2017, 12:08:05 pm
Jeśli miałąś juz praktyki w tym kierunku to jesteś w dobrej sytuacji, będzie miało to pozytywny pogląd na twoją kandydaturę.